Regio Rivierenland

Projectleider/adviseur regionaal aanvullend vervoer Rivierenland (Versis)

Regio Rivierenland

De opdracht­omschrijving

 

Versis is het aanvullende regiovervoer in de regio Rivierenland en is er voor iedereen die geen gebruik kan maken van het reguliere openbaar vervoer. Onze reizigers kunnen elke dag tussen 06:00 uur ’s ochtends en 01:00 uur ’s nachts gebruik maken van onze vervoersdiensten. 

Versis is vervoer van deur-tot-deur, van deur-tot-halte of van halte-tot-halte. Versis is een samenwerking tussen de gemeenten Buren, Culemborg, Maasdriel, Neder-Betuwe, Tiel, West Betuwe, West Maas en Waal, Zaltbommel en de provincie Gelderland. 

Ook verzorgt Versis het leerlingenvervoer voor gemeente Tiel, Buren, West Betuwe, Neder-Betuwe en Culemborg

 

Beheerbureau

Regio Rivierenland treedt namens de deelnemende gemeenten op als opdrachtgever richting de uitvoerende marktpartijen. Hiervoor is een kleinschalig beheerbureau ingericht. Vanuit dit bureau wordt invulling gegeven aan het dagelijks beheer van de contacten en contracten met een regiecentrale en meerdere taxibedrijven, en worden klachten van reizigers onafhankelijk aangenomen. 

Het beheerbureau zorgt voor het onderhouden van de contacten met de gemeenten en de financiële afhandeling richting marktpartijen en gemeenten met daarbij een maandelijkse verantwoording/rapportage. Daarnaast worden gemeenten ondersteund bij vragen over het vervoer en wordt er gewerkt aan de doorontwikkeling van het vervoersysteem.  


Verantwoordelijkheden

In de rol van projectleider/adviseur word je uitgedaagd een actieve inbreng te leveren voor Versis. Je werkt vanuit de standplaats Tiel. Je formele opdrachtgever is de manager Contractgestuurde dienstverlening van Regio Rivierenland. 

 

  • Je organiseert projectgroep vergaderingen en neemt deel aan (boven) regionale overleggen
  • Je monitort de uitvoering van contracten en toetst deze met contract-afspraken en beleidsdoelstellingen van de samenwerkende gemeenten
  • Je beheert relaties met de vervoerders, regiecentrale, gemeente, provincie en instellingen
  • Je bewaakt gemaakte afspraken en spreekt partijen hierop aan
  • Je verzorg de begroting (in samenwerking met de controller)
  • Je komt met oplossingen voor knelpunten in de uitvoering
  • Je bent eindverantwoordelijk voor de klachtenafhandeling
  • Je doet verbetervoorstellen ten aanzien van kwaliteitscontroles

Profiel

  • Een afgeronde opleiding op minimaal HBO niveau, richting verkeers-, vervoerskunde of bestuurskunde
  • Affiniteit met doelgroepenvervoer, waaronder aanbesteden
  • Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring met doelgroepenvervoer in een vergelijkbare functie in de afgelopen 5 jaar
  • Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring binnen de (lokale) overheid in een (strategisch) adviserende functie of projectleidersrol in de afgelopen 7 jaar;
  • Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring met samenwerkingsprocessen gericht op het verbinden van partners en belangen in de afgelopen 5 jaar
  • Beschikbaar per 1 januari 2021

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • Er dient minimaal 1 referentie van een eerder relevant project/opdracht toegevoegd te worden. Deze dient een bijlage, voorzien van de naam en telefoonnummer aan de contactpersoon te worden aangeleverd. Er dient na de voorlopige gunning een VOG te kunnen worden overlegd waarbij de opdrachtgever het screeningsprofiel selecteert. Toelichting eisen: De werkervaring en afgeronde opleidingen op minimaal HBO niveau zoals gevraagd in de eisen moet duidelijk zijn benoemd in het CV van de kandidaat. Benoem de functie, bij welke opdrachtgever of werkgever deze werkervaring is opgedaan en de periode [mm-jjjj]. Bij het niet benoemen van de functie, het aantal jaren werkervaring en bij welke opdrachtgever of werkgeverdeze gevraagde ervaring/ kennis is opgedaan, zal de aanbieding terzijde worden gelegd.
  • Je beschikt minimaal over een voor de functie relevante afgeronde HBO opleiding richting verkeers-, vervoers- of bestuurskunde en hebt minimaal vijf (5) jaar aantoonbare werkervaring binnen de afgelopen zeven (7) jaar als adviseur of projectleider in een politiek-bestuurlijke omgeving. Er dient te worden toegelicht, met welke aantoonbare ervaring je aan deze eis voldoet. Dit criterium is een eis en een toelichting is verplicht.
  • Je hebt aantoonbaar ervaring in een vergelijkbare functie van minimaal twee (2) jaar op het gebied van doelgroepenvervoer (aanvullend openbaar- en taxi) binnen de afgelopen vijf (5) jaar. Dit criterium is een eis en een toelichting is verplicht.
  • Je bent beschikbaar vanaf 1-1-2021 tot en met 31-12-2021 voor 12-20 uur per week. De opdracht kan optioneel worden verlengd met (maximaal) 6 maal een periode van 6 maanden tot uiterlijk 31-12-2024

De Wensen

  • Je beschikt aantoonbaar over ervaring als adviseur of projectleider binnen (lokale) overheidsorganisatie in de afgelopen 7 jaar;
 • Bij drie of meer (lokale) overheidsorganisaties gewerkt: 5 punten
 • Bij twee (lokale) overheidsorganisaties gewerkt: 2 punten 
 • Bij één (lokale) overheidsorganisatie gewerkt: 1 punt
 • Niet bij een (lokale) overheidsorganisatie gewerkt: 0 punten 
 Een toelichting is verplicht. Daarnaast dient de ervaring op het CV vermeld te zijn.
  • Je hebt aantoonbaar ervaring van de vervoersbranche (aanvullend openbaar- en taxivervoer) in de functie/rol van adviseur of projectleider; 
 • Aantoonbaar ervaring van de vervoersbranche en hier actief mee gewerkt in de afgelopen 7 jaar: 5 punten 
 • Aantoonbaar ervaring van de vervoersbranche: 2 punten
 • Geen aantoonbare ervaring van de vervoersbranche: 0 punt
 Een toelichting is verplicht. Daarnaast dient de ervaring op het CV vermeld te zijn.
  • Je hebt aantoonbaar ervaring als adviseur of projectleider met leerlingenvervoer; 
 • Aantoonbaar ervaring met de leerlingenvervoersbranche en hier actief mee gewerkt in de afgelopen 7 jaar: 5 punten 
 • Aantoonbaar ervaring met de leerlingenvervoersbranche: 2 punten
 • Geen aantoonbare ervaring met de leerlingenvervoersbranche: 0 punt
 Een toelichting is verplicht. Daarnaast dient de ervaring op het CV vermeld te zijn.
  • Je beschikt aantoonbaar ervaring op het gebied van projectleiding in een (lokale) overheidsorganisatie in de afgelopen 7 jaar;
 • Drie of meer functies als projectleider bij een (lokale) overheidsorganisatie: 5 punten 
 • Twee functies als projectleider bij een (lokale) overheidsorganisatie: 2 punten
 • Eén functie als projectleider bij een (lokale) overheidsorganisatie: 1 punt
 • Geen enkele functie als projectleider bij een (lokale) overheidsorganisatie: 0 punten 
 Een toelichting is verplicht. Daarnaast dient de ervaring op het CV vermeld te zijn.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox