
Enexis
geen max tarief
Noord-Brabant
16 uur per week
06 april 2026
06 september 2026
Opdrachtomschrijving
Enexis NPM werkt met System Operations Elektra (SOE) aan een 12‑weeks ontwerpfase voor het opstellen van architectuur en procesontwerpen. Hiervoor wordt een ontwerporganisatie ingericht met businessproces-experts, data- en AI-specialisten, (proces/functioneel) ontwerpers en architecten. In samenwerking met business consultants, QA en (programma)management wordt toegewerkt naar een uitvoerbare proces- en systeemdoelarchitectuur die in meerdere plateaus kan worden ontwikkeld en waarmee NPM haar toekomstige SO rol kan invullen.
Binnen korte tijd moet de benodigde klant en netprocessen worden uitgewerkt en verdiept met business requirements en benodigde input.
Werkzaamheden
Over de klant:
De opdrachtgever is 1 van de 6 regionale netbeheerders in Nederland. Haar belangrijkste taak als netbeheerder is het aanleggen en onderhouden van het gas- en elektriciteitsnet in Noord-, Oost- en Zuid-Nederland. Ook zorgen ze voor het transport van energie. CV en motivatie in 1 worddocument aanleveren (maximaal 7 pagina's). Uurtarief is markconform.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox