Nederlandse Spoorwegen
max €85 per uur
Utrecht
36 uur per week
01 december 2024
31 maart 2025
Dit ga je doen
Daarom wil je als Manager begeleiding langdurig verzuim bij S&O NS werken
Dit ga je doen als Manager begeleiding langdurig verzuim
Als Manager begeleiding langdurig verzuim zorg jij ervoor dat collega’s die te maken krijgen met (dreigend) langdurig verzuim de juiste persoonlijke aandacht én juiste begeleiding krijgen. We willen als S&O zorgen dat deze collega’s prettig hun werk kunnen uitvoeren en goed in hun vel zitten. Het doel is dan ook duurzaam re-integreren.
Jij voert, samen met de medewerker, regie op het proces bij complex en (dreigend) langdurig verzuim. In totaal doe je dit voor rond de 30 medewerkers.
Juist gerichte aandacht en coaching geven aan ‘jouw’ medewerkers is van belang. We denken dat deze persoonlijke aandacht, waarin je duidelijk bent over verwachtingen en tegelijkertijd goed luistert, de sleutel is tot duurzame re-integratie. Daarnaast ondersteun je zo de teammanagers op deze standplaats. Dit doe je ook door te sturen op het re-integratieproces aan de hand van Wet Verbetering Poortwachter. Je bewaakt de voortang van de re-integratie en bent er verantwoordelijk voor dat de re-integratie bij de NS volgens wet- en regelgeving, duurzaam, tijdig en goed verloopt
In jouw rol als interim manager pak jij een sturende en vaak ook coördinerende rol over de overige spelers binnen het verzuimproces van NS, zoals o.a. casemanagers verzuim, interne en externe partijen uit de NS providerboog (o.a. arbodienst, arbeidsdeskundige, de partij die NS ondersteunt bij re-integratie 1e en 2e spoor) en de oorspronkelijke teammanager van de medewerker.
Jij bent met jouw leiderschap, resultaatgerichtheid en inlevingsvermogen van onschatbare waarde. Jij:
Hier ga je werken
Als Manager begeleiding langdurig verzuim ga je werken voor de regio Noord-West, standplaats Amsterdam. Je valt onder de regiomanager van een grote standplaats en rapporteer je rechtstreeks aan de MSO. De diverse regiomanagers kijken samen met de huidige teammanagers naar welke langdurig zieke medewerkers er over kunnen naar de interim manager langdurig verzuim. De lijntjes in de samenwerking tussen interim manager, regiomanager en MSO zijn kort. Functioneel zul je samenwerken met de HR lead Verzuim, de HR casemanagers verzuim en de HR Experts Vitaliteit.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox