
Gemeente Barneveld
max €125 per uur
Gelderland
24 uur per week
11 augustus 2026
11 maart 2029
Organisatie
Barneveld, een werkgever met een eigentijds, innovatief en dynamisch karakter en aantrekkelijke en ambitieuze projecten. Werken bij Barneveld betekent bijdragen aan een positieve klantbeleving van onze inwoners, ondernemers en partners. Samen met ruim 650 collega’s geef je betekenis aan onze ambitie ‘Blij met Barneveld’.
Gemeente Barneveld werkt continu aan het verbeteren van haar informatievoorziening en informatiehuishouding. In de afgelopen jaren zijn diverse projecten en initiatieven gestart die bijdragen aan duurzaam, toekomstbestendig en rechtmatig informatiebeheer. Een aantal van deze trajecten bevindt zich in de voorbereidings- of implementatiefase en vraagt om aanvullende capaciteit om daadwerkelijk tot resultaten te komen.
Om voortgang te realiseren zoekt Gemeente Barneveld een ervaren adviseur die zelfstandig projecten kan oppakken, structureren en realiseren binnen de kaders die reeds zijn vastgesteld.
Opdracht
De opdrachtnemer wordt ingehuurd vanwege specialistische kennis en ervaring op het gebied van digitaal informatiebeheer, implementatievraagstukken, informatievoorziening en veranderaanpakken.
De opdracht heeft een tijdelijk en resultaatgericht karakter en richt zich op het afronden, voorbereiden en verder brengen van meerdere initiatieven op het gebied van informatiebeheer. Hierbij gaat het onder andere om:
De adviseur heeft binnen de opdracht de ruimte om, binnen de gestelde kaders, zelf prioriteiten aan te brengen en projecten te selecteren. Per project wordt gewerkt met een vooraf vastgesteld haalbaar resultaat op basis van de MOSCOW-methodiek.
Doel van de opdracht is om uiterlijk eind 2026 minimaal drie initiatieven naar een afgesproken eindresultaat te brengen en een generiek adoptieraamwerk op te leveren waarmee toekomstige implementaties binnen de organisatie kunnen worden ondersteund.
De opdrachtgever beoordeelt uitsluitend de opgeleverde resultaten.
Werkzaamheden
De adviseur houdt zich onder andere bezig met de volgende werkzaamheden:
Resultaatverplichting
Gedurende de opdracht worden minimaal de volgende resultaten opgeleverd.
Resultaat 1 – Afronding implementatietrajecten
Voor minimaal twee implementatieprojecten worden de volgende producten opgeleverd:
Resultaat 2 – Voorbereiding toekomstige voorzieningen
Voor minimaal één nieuw aan te besteden voorziening worden opgeleverd:
Resultaat 3 – Generiek adoptieraamwerk
Opleveren van een organisatiebreed inzetbaar adoptieraamwerk bestaande uit:
Resultaat 4 – MOSCOW-gestuurde projectresultaten
Voor minimaal drie geselecteerde projecten:
Competenties
Benodigd aantal professionals
1.
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 11. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
Offerte-eisen
Maximaal 5 pagina’s cv, excl. motivatiebrief (1 pgn) en excl. voorblad (1 pgn), opgesteld in het Nederlands (minimaal 2 referenties, bestaande uit naam, functie en organisatie) in pdf.
*Indien er een uitvoeringsvoorwaarde wordt gehanteerd verzoeken we je in de offerte aannemelijk te maken en deugdelijk te onderbouwen op welke wijze er invulling gegeven wordt aan de uitvoeringsvoorwaarde, dit valt niet onder bovenstaande bepaling
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr.
Is hybride werken mogelijk: Ja.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox