Nederlandse Spoorwegen
max €75 per uur
Utrecht
32 uur per week
27 juni 2022
31 december 2023
Inhuuropdracht
Functie/Opdracht: Trainer NS Klantenservice (4x)
Locatie: Utrecht/Amersfoort
Startdatum: 01-07-2022
Einddatum: 31-12-2023
Optie op verlenging: Ja
Uren per week: maximaal 32 uur, gemiddeld 16 uur/week
Uiterlijk aanbieden voor: 11 juli 12:00
Selectiegesprekken zijn op: ntb
Dit ga je doen
Je levert als trainer (‘leerbegeleider’) voor Klantenservice een belangrijke bijdrage in de ontwikkeling van onze collega’s. Jouw opdracht als trainer is het optimaal faciliteren van de Klantadviseurs in zijn leer- en ontwikkelproces. Je pakt hierin nadrukkelijk een begeleidende en coachende rol met jouw didactische vaardigheden en expertise. Wij zorgen ervoor dat inhoudelijk wordt geprofessionaliseerd op de leertrajecten.
De nadruk bij de begeleiding van deelnemers ligt op het versterken van communicatieve vaardigheden en oplossingsvaardigheden in plaats van op inhoudelijke kennis. Door het stellen van de juiste vragen en minder te doceren, bevorder je zelfstandigheid én eigen verantwoordelijkheid van de deelnemer bij het leren. Dit doe je, op proactieve wijze, in goed contact met je omgeving (collega´s, teammanagers en planning), wat noodzakelijk is voor een goede rolvervulling.
Dankzij jouw expertise in leren ben jij van onschatbare waarde…:
Hier ga je werken
NS Leercentrum is een onderdeel van HR binnen de NS-groep. We leveren een breed scala aan producten en diensten. Voorbeelden hiervan zijn bedrijfsspecifieke opleidingstrajecten, advisering m.b.t. opleiden, andere vormen van performance-ontwikkeling en ontwikkeling van opleidingen en leerinstrumenten. NS Leercentrum is één van de grootste bedrijfsopleidingenorganisaties in Nederland. Je werkt in Utrecht en Amersfoort
Dit zijn de eisen
Op NS kun je rekenen
Werken bij NS betekent dat jij hét verschil kunt maken in de wereld van duurzame mobiliteit. Jij helpt mee om Nederland bereikbaar te houden, voor iedereen. Bij NS krijg je veel vrijheid. We beloven je dat geen dag hetzelfde is. De kernwaarden van NS zijn open en betrouwbaar. Wij gaan voor resultaat en willen vooruit.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox