Kamer van Koophandel
max €95 per uur
Utrecht
40 uur per week
01 oktober 2024
01 oktober 2025
KVK is bezig met het versnellen van de digitale transitie van haar dienstverlening. Eén van de projecten die hier aan bijdragen is 'Mijn Wijzigingen'. Doel van het project is het klantgerichter inrichten van het wijzigen (opgave) proces voor de klant. Er lopen al diverse verbetertrajecten binnen dit proces, zoals het volledig digitaal kunnen voorbereiden en indienen van een opgave. Echter is het deel na indienen nog onderbelicht. Door middel van extra capaciteit versnellen we de ontwikkelingen op dit deel van het proces. Daarbij moet gedacht worden aan generieke backend componenten die opgaves aannemen en doorzetten naar de juiste teams, maar ook het inzichtelijk maken van de status van een opgave nadat deze eenmaal ingediend is voor de klant en het ontvangen van relevante notificaties bij gebeurtenissen in het proces. Dit alles met name vanuit de klantomgeving Mijn KVK.
Wat ga je doen?
Als automation tester draag je draag je samen met je team bij aan het realiseren van functionaliteiten die bijdragen aan bovenstaande omschreven klantreis. Voorafgaand aan het realiseren is er onderzoek gedaan naar de huidige en gewenste klantreis. Met deze input worden er designs opgezet door product designers. Dit geheel vertaalt zich naar aanpassingen, uitbreidingen en/of nieuwe functionaliteiten in het KVK landschap. Als automation tester draag je bij aan de realisatie daarvan. Je zorgt ervoor dat je het team inzicht geeft in de kwaliteit van het werk door te zorgen dat gerealiseerde functionaliteiten worden getest en zorgt voor snelle feedback door op de juiste plekken geautomatiseerde testen in te zetten. Daarnaast geef je het team ook inzicht in de kwaliteit van bestaande functionaliteiten en of deze nog functioneren na wijziging of uitbreiding. Het team neemt namelijk eigenaarschap voor de development en operationskant van de applicaties die in het team liggen. Je werkt daarbij nauw samen met het team om je bevindingen te bespreken en om de kwaliteit van opleveringen te waarborgen. Deze opdracht is in het specifiek bedoelt ter versterking van het team dat de applicatie beheert waarmee nu al opgaven vanuit o.a. KVK.nl ontvangen en deze opgaves doorsturen naar de applicaties voor back-office medewerkers waarin de opgaves worden verwerkt.
Wat vragen wij?
Gesprekken voor intervieuws zullen plaats vinden tussen 09-09-2024 en 13-09-2024.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox