1stroom

Senior projectleider

1stroom

De opdracht­omschrijving

Organisatie
1Stroom is de organisatie die werkt voor de gemeenten Duiven en Westervoort. De gemeenten zijn elk zelfstandig, met een eigen gemeenteraad en college van burgemeester en wethouders. Ze maken zelf keuzes in waar geld in wordt geïnvesteerd en ze stellen beleid op. De ongeveer 350 medewerkers van 1Stroom werken op meerdere locaties. Om makkelijk te kunnen ‘flexen’ hebben we speciale werkruimtes ingericht en apparatuur ter beschikking. Samen hebben de gemeenten ongeveer 40.000 inwoners. Die kunnen bij hun eigen gemeente(-huis) terecht voor een paspoort, rijbewijs of uittreksel. Ook op het gebied van zorg en ondersteuning blijven inwoners in contact met hun ‘eigen’ gemeente. Dit geldt natuurlijk ook voor maatschappelijke organisaties en ondernemers die er zijn gevestigd.

Waar staan wij voor?
Een veerkrachtige organisatie middenin een vitale samenleving is onze ambitie. En een goede dienstverlening aan inwoners, organisaties en bedrijven is waar we altijd naar streven. Door een betrouwbare en betrokken partner te zijn, willen we bijdragen aan een samenleving waar het goed wonen en werken is. Bij ons werken mensen die collegiaal, dienstverlenend, ondernemend en open zijn. De kernwaarden die we met elkaar hebben afgesproken zijn voor ons belangrijk: vertrouwen, aandacht en verantwoordelijkheid. Met energie, kennis en plezier vinden we oplossingen voor uitdagende vraagstukken van de twee gemeentebesturen waar we voor werken.

Opdracht
Er moet vanuit het projectteam invulling worden gegeven aan de landelijke opdracht vanuit de hervormingsagenda jeugd en toekomstscenario.
Het eindproduct/de opdracht omvat concreet:
1. De creatie van een werkbaar model voor een sterk lokaal team en sterke lokale toegang in de gemeenten Duiven en Westervoort.

Het model moet op alle niveaus draagvlak hebben; organisatorisch, bestuurlijk en maatschappelijke partners en aansluiten bij de huidige beleidsstukken.
2. Het formuleren van een concreet implementatieplan, waarin wordt beschreven hoe je van de huidige situatie naar de gewenste situatie komt; met een inschatting van alle benodigde middelen en mensen.

Competenties
- Uitdrukkingsvaardigheid (mondeling);
- Uitdrukkingsvaardigheid (schriftelijk);
- Doorzettingsvermogen;
- Motiveren;
- Resultaatgericht werken;
- Samenwerken;
- Overtuigen;
- Assertiviteit;
- Besluitvaardigheid;
- Organiseren;
- Kritisch;
- Analyserend vermogen;
- Plannen en organiseren.

Benodigd aantal professionals
1.

Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal range € 110,- tot € 130,- per uur. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.

CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.

Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: in overleg, minstens 2 zijn ma, di, do.
Is hybride werken mogelijk: In overleg/ Onderlinge afstemming.

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • 1. Aantoonbare werkervaring als projectleider biinnen een bestuurlijk complexe omgeving (Benoem dit duidelijk in het cv);
  • 2. Aantoonbare werkervaring met het vertalen van landelijke en regionale kaders naar uitvoerend beleid (Benoem dit duidelijk in het cv);
  • 4. Een maximum uurtarief van € 130,- exclusief btw, inclusief reiskosten woon-werk verkeer én fee Flextender.
  • 3. Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau;

De Wensen

  • 7. Aantoonbare werkervaring met het buiten kaders durven/willen denken (Benoem dit duidelijk in het cv aan de hand van één of meerdere concrete voorbeelden);
  • 8. Aantoonbare werkervaring in het sociaal domein.
  • 5. Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met het vertalen van landelijke en regionale kaders naar uitvoerend beleid (Benoem dit duidelijk in het cv);
  • 6. Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring met het verbinden van partijen met verschillende belangen (Benoem dit duidelijk in het cv);

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
03 november 2025 om 08:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 10% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox