
Belastingdienst
max €90 per uur
Utrecht
36 uur per week
02 april 2026
31 december 2026
Opdrachtomschrijving
Binnen team Referentiegegevens zijn we op zoek naar een Java ontwikkelaar die in het team deelneemt. De java ontwikkelaar moet kennis en ruime ervaring hebben in het vakgebied als JAVA-developer binnen een multidisciplinair team. Algemene Taken van een teamlid in een MD-team zijn:
Na We zoeken mensen die gemotiveerd zijn om in een Agile/scrum omgeving te werken binnen de IV-keten Douane, breder dan hun eigen vakgebied.
Achtergrond opdracht
Binnen Douane, keten Douane Aangifte (DA) zijn we op zoek naar een ervaren Java ontwikkelaar. Binnen team Referentiegegevens wordt gewerkt met de applicatie Douane Referentie(DRF). De keten Aangifte is verantwoordelijk voor het ontwikkelen, beheren en beschikbaar stellen van IV-voorzieningen voor oa de processen mbt het doen van aangifte van goederen. De ontwikkeling van nieuwe applicaties en het verbeteren of uitbreiden van bestaande applicaties in de keten Aangifte vindt kort-cyclisch plaats m.b.v. Agile-ontwikkelmethoden. Binnen de keten zijn meerdere multidisciplinaire teams werkzaam. Teams bestaan uit een mix (multidisciplinair) van ontwikkelaars, aangevuld met een scrummaster en productowner. Gemiddeld zijn de teams 9 man groot. De werkzaamheden zullen vooral uit bouwen bestaan maar ook zaken als ontwerp en test zullen binnen het team opgepakt moeten worden als de situatie daarom vraagt (bereidheid tot T-shape model). Het werk zelf wordt door het team i.o.m. productowner en businessowner bepaald, vastgesteld per PI en in 5 sprints van 2 weken elk uitgevoerd.
Eisen
Alleen Nederlandstalige CV’s aanbieden en kandidaten moeten perfect Nederlands kunnen spreken.
Opdracht is minder geschikt voor ZZP’ers ivm wet DBA
Wensen
Competenties
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox