
Organisatie en Personeel Rijk (O&P Rijk)
geen max tarief
Zuid-Holland
36 uur per week
24 augustus 2026
23 februari 2027
Opdrachtgever
Organisatie en Personeel Rijk (O&P Rijk) is hét expertisecentrum voor personeels- en organisatievraagstukken binnen de Rijksoverheid. Als shared service organisatie (SSO) ondersteunt O&P Rijk ministeries, uitvoeringsorganisaties en rijksmedewerkers met een breed palet aan hr dienstverlening. Van salarisverwerking voor rijksambtenaren tot loopbaanontwikkeling, bedrijfszorg, de Banenafspraak en strategische organisatievraagstukken: alles wordt goed geregeld. O&P Rijk ontzorgt het Rijk en draagt bij aan een wendbare en toekomstbestendige overheid. Home | OP Rijk
Businessunit
Je gaat aan de slag binnen de businessunit IT van O&P Rijk. Met ruim 150 collega’s beheren, wijzigen en realiseren we IT-applicaties om de HR-dienstverlening van O&P Rijk voor de Rijksoverheid te ondersteunen. Zo ondersteunen wij onder andere de applicaties achter WerkenvoorNederland.nl en het P-Direkt portaal, waarin 155.000 Rijksambtenaren zelf hun personeelszaken kunnen regelen. Onder onze verantwoordelijkheid vallen ook de salarisverwerking voor alle Rijksambtenaren en de digitale personeelsdossiers waarin alle documenten en salarisstroken worden opgeslagen. Wij voeren de regie richting IT-(rijks)partners en leveranciers. Daarnaast adviseren we over technologische ontwikkelingen. Naast het zorgen voor continuïteit op het gebied van IT, richten we ons ook op de nieuwe businessvragen. Dit doen we grotendeels via Scrumprincipes en met verschillende Devops-teams. Denk hierbij aan teams bestaande uit ontwikkelaars, testers, architecten, projectleiders en beheerders. Deze teams hebben allemaal een eigen specialisatie en ontwikkelen software voor nieuwe en verbeterde dienstverlening. Daarnaast lossen zij incidenten op en nemen het beheer van de applicaties voor hun rekening. Een groot deel van onze applicaties wordt in de komende jaren vervangen of ingrijpend vernieuwd. Zo zorgen we ervoor dat we ook in de toekomst relevante en moderne dienstverlening kunnen blijven bieden. Dit geldt ook voor onze businessunit: wij blijven ons ontwikkelen.
Project
Betreft diverse SAP ABAP development werkzaamheden waaronder op het gebied van autoristatie toekenning en betaalbewijs controle procedures. Je zult zeer zelfstandig werken in wisselende samenstelling met collega’s t.b.v. de requirements en het testen van jouw werkzaamheden aan de hand van de backlog van de product owner. Je werkt dus niet in een vast team met vaste collega’s
Opdrachtomschrijving
Als Interim SAP ABAP developer ontwikkel je diverse programmatuur voor onze SAP HCM backend applicatie aan de hand van de backlog van de product owner. Je wordt ingezet voor maximaal 36 uur per week. Afhankelijk van de werkzaamheden kunnen deze remote of op locatie in Den Haag plaatsvinden.
Kennis, ervaring, competenties en vaardigheden
Je bent een pragmatische professional die niet alleen technisch sterk is, maar het ook leuk vindt om kennis over te dragen. Je begrijpt het spanningsveld tussen nieuwe features ontwikkelen en het onderhouden van een stabiele basis.
Over de klant:
Bij Organisatie en Personeel Rijk (O&P Rijk) komen alle uitvoeringsvraagstukken op het terrein van organisatie en personeel bij elkaar. Samen bieden zij basisdienstverlening en dienstverlening op maat. Ze werken voor alle medewerkers, managers, hr-directies en beleidsmakers binnen het Rijk.
Competenties:
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox