
Belastingdienst
max €105 per uur
Gelderland
36 uur per week
06 juli 2026
31 december 2026
Opdrachtomschrijving
Organisatie-onderdeel: Generieke Voorzieningen (GV) Je komt te werken bij de afdeling IV Interactie Online. Dit is een organisatieonderdeel binnen de directie IV/Generieke Voorzieningen. Interactie Online ontwikkelt en beheert de informatiesystemen voor de digitale communicatie tussen de Belastingdienst en de samenleving. Voor de uitvoering van het werk wordt gewerkt in de Solution Train Klant Interactie Voorzieningen (KIV), met ruim 30 scrumteams verdeeld over 5 ART's. Bij Klant Interactie Voorzieningen willen we burgers, ondernemers & intermediairs optimaal ondersteunen bij hun (online) klantreis door het aanbieden en continu verbeteren van onze interactievoorzieningen, waarbij de burger en ondernemer centraal staat en 1 online beleving ervaren. Elk team draagt hier een steentje aan bij, elke ART levert bouwstenen en gezamenlijk ontwikkelen we de beste (online) dienstverlening.
Werkzaamheden en taken
Achtergrond opdracht
Functie-omschrijving RTE De afdeling Interactie Online bestaat uit één Solution Train Klant Interactie Voorzieningen (KIV) waarin vijf Agile Release Trains (ART's) met elkaar samenwerken. Drie van de vijf ART's zijn Stream Aligned Trains, die directe waarde opleveren voor bv. de waardestroom Online Zelfbediening Burger of Zakelijk en Persoonlijke hulp op maat. Daarnaast er een Complicated Subsystem Train, ART's ondersteunt met behulp van generieke applicaties. De vijfde ART een Platform Train
Functie-omschrijving RTE De afdeling Interactie Online bestaat uit één Solution Train Klant Interactie Voorzieningen (KIV) waarin vijf Agile Release Trains (ART's) met elkaar samenwerken. Drie van de vijf ART's zijn Stream Aligned Trains, die directe waarde opleveren voor bv. de waardestroom Online Zelfbediening Burger of Zakelijk en Persoonlijke hulp op maat. Daarnaast is er een Complicated Subsystem Train, die de andere ART's ondersteunt met behulp van generieke applicaties. De vijfde ART is een Platform Train die ondersteunend is aan de infrastructuur voor de overige Trains. Voor de ART Persoonlijke hulp op maat (PHOM) is Interactie Online op zoek naar een ervaren RTE. Ben je een ervaren Release Train Engineer (RTE) (full time) met ervaring in het aansturen van Agile teams binnen een SAFe-context? Dan nodigen we jou graag uit om met ons in gesprek te gaan. Het is belangrijk dat je als RTE in staat bent om de principes en de toepassing van Lean-Agile leiderschap uit te dragen, vooral vanuit je hart en de bedoeling. Samen met andere Agile leiders (denk bv. aan Productmanager, Development manager en Scrummasters) lever je een bijdrage aan het continu-verbeterproces van de Afdeling Interactie Online, de Solution Train en de ART. De Persoonlijke Hulp op Maat (PHOM)-ART draait om het leveren van de ICT voor het callcenter (met een omnichannel insteek). De PHOM- ART bestaat uit drie scrumteams die nu invulling geven aan het servicen van de callcentre-oplossing die wij on-premise vanuit ons eigen datacenter hosten. Tegelijkertijd zijn we nu een aanbesteding aan het voorbereiden voor een nieuwe callcenter-oplossing. Dat wordt een Contactcenter as a service met een cloud-oplosssing. Naast je reguliere werkzaamheden als RTE heb je voor de komende periode de volgende belangrijke opdrachten.
Competenties
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox