Gemeente Weert
max €70 per uur
Zeeland
32 uur per week
01 januari 2022
01 juni 2022
Maak kennis met het team Participatie
Wij, het team Participatie, zetten onszelf in voor mensen die nog geen zicht hebben op een betaalde baan. We zijn onderdeel van de afdeling Werk, Inkomen en Zorg. Deze afdeling bestaat naast het team Participatie uit de teams WIZ Ondersteuning, Wmo & Vraagwijzer en Schulddienstverlening, Leerplicht/RMC, Handhaving en administratie. Samen met 92 collega’s werk je in een dynamische afdeling, waarbij persoonlijke groei en samenwerking over de grenzen heen gestimuleerd wordt.
Werken als Regisseur Participatie
Jij bent verantwoordelijk voor het resultaat van alle handelingen met betrekking tot re-integratie en inkomen. Concrete taken die hierbij horen zijn:
Jouw kwaliteiten
Je houding is open en onbevooroordeeld en je bent graag de “spin” in het web. Je stelt het resultaat voor de klant voorop en bent in staat om creatieve oplossingen ook buiten de gebaande paden te bedenken. Het betrekken van partijen binnen en buiten de eigen organisatie is voor jou vanzelfsprekend. Je begeleidt klanten bij het vinden van eigen oplossingen voor hun vragen. Je motiveert, ondersteunt, informeert, adviseert en helpt de hulpvrager vaardigheden te ontwikkelen, keuzes te maken, het eigen netwerk aan te boren en hun eigen kracht en die van hun omgeving te versterken om tot gewenste resultaten te komen. Je kunt de balans vinden tussen de belangen van de aanvrager en de belangen van de maatschappij/gemeente. Het omgaan met keuzes en dilemma’s is je niet vreemd en durf je bespreekbaar te maken. Je hebt een hands on mentaliteit en je zoekt actief naar persoonlijke feedback en je doet hier iets mee.
Jouw achtergrond
Kennis hebben van de verschillende levensdomeinen en de invloed van de verschillende levensdomeinen op elkaar;
Kennis van de doelgroepen binnen de Participatiewet;
De gesprekken worden gevoerd op 16 december. Wij vragen u hier nadrukkelijk rekening mee te houden.
De opdracht wordt uitgevoerd op basis van een gezagsverhouding. Er is sprake van leiding en toezicht door de opdrachtgever. Vrije vervanging is niet mogelijk. Het gevolg hiervan is dat er in de praktijk sprake zal zijn van een dienstbetrekking, waardoor deze opdracht niet uitgevoerd kan worden door een ZZP’er/ DGA. ZZP’ers die voor deze opdracht in aanmerking willen komen kunnen zich laten detacheren via een detacheringsbureau of payroll-bedrijf, dat dan de offerte indient.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox