Gemeente Urk
geen max tarief
Flevoland
16 uur per week
01 januari 2024
30 juni 2024
Regisseur Omgevingswet
De context
Op 1 januari 2024 treedt de Omgevingswet in werking. Urk is klaar voor de start op 1 januari, maar ook daarna moet er nog veel gebeuren. Voor de begeleiding van de verdere implementatie zoeken wij een regisseur Omgevingswet die met name de integraliteit van de invoering binnen de organisatie borgt en met de organisatie toewerkt naar een stabiele situatie waarbij de werkzaamheden in de loop van 2024 in de ‘lijn’ landen.
Dit ga je doen als Regisseur Omgevingswet
Voor het afronden van de implementatie is behoefte aan tijdelijke inzet van een regisseur voor de periode van 6 maanden voor 8 tot 16 uur per week (met een optie tot verlenging).
Compacte beschrijving van je opdracht:
· Je bewaakt bij de verdere implementatie van de Omgevingswet de integraliteit over de betrokken domeinen heen.
· Je geeft vorm aan de ombuiging van programmasturing naar inbedding in de lijnorganisatie.
De implementatie is op een kantelpunt gekomen en nu zover gevorderd dat de verantwoordelijkheid, samen met het management, kan worden gelegd in de lijnorganisatie. In eerste instantie is hierop nog initiatief nodig vanuit de regisseur Omgevingswet.
Dat vraagt van jou:
· Je hebt aantoonbare ervaring met de implementatie van de Omgevingswet.
· Je legt de verbinding tussen de verschillende deelprojecten en activiteiten.
· Je bent aan aanjager voor het laatste stuk van de implementatie en de koppeling met de lijnorganisatie. Daarbij heb je overzicht (verbanden leggen), ben je eindverantwoordelijk voor de planningen en een kritische doorvrager.
· Je bent sparringpartner voor de medewerkers, het MT en het bestuur.
· Je neemt het college en de raad mee in hun nieuwe rol en de nieuwe manier van werken en de gedachte van de Omgevingswet.
· Je houdt overzicht over de afstemming met externe partijen. Bij de verdere implementatie is het van belang daar waar nodig goed samen te werken met de externe partijen.
Eis:
· Twee jaar ervaring met het werken met de Omgevingswet in de afgelopen vier jaar.
Wens:
· Twee jaar ervaring met het werken bij een gemeente in de afgelopen vier jaar.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox