Stedin Groep

Projectleider sap c4c v2 migratie

Stedin Groep

De opdracht­omschrijving

Projectleider SAP Sales & Service Cloud v2

Voor de migratie van SAP Sales & Service Cloud van versie 1 naar versie 2 is een ervaren, tijdelijke projectleider noodzakelijk. Dit traject (looptijd 9–12 maanden) vraagt om een gestructureerde aanpak volgens de SAP Activate-methodologie, met kwartaalreleases en nauwe samenwerking tussen business en IT.

Waarom een dedicated projectleider?

Een projectleider is cruciaal voor:

  • Alignement & structuur: Faciliteert samenwerking tussen teams en business, bewaakt planning, kwaliteit en security.

  • Stakeholdermanagement: Verbindt Product Owners, IT, security en business.

  • Business implementatie: Zorgt voor draagvlak, opleidingen en change management.

  • Releasebewaking: Stuurt op voortgang, draaiboeken en rapportages.

  • Best practices & datamigratie: Brengt ervaring in vanuit eerdere SAP CRM/C4C migraties.

  • Workshops & besluitvorming: Organiseert sessies en zorgt voor documentatie en actieopvolging.

Rol binnen SAFe

Binnen het SAFe-framework integreert de projectleider migratieactiviteiten in PI-planningen, bewaakt afhankelijkheden en ondersteunt besluitvorming buiten de ART. Samen met solution architect, product owners en tech leads wordt een roadmap uitgewerkt op basis van prioritering en strategie.

Impact van een dedicated projectleider

Een ervaren projectleider:

  • Brengt structuur en versnelt besluitvorming.

  • Verhoogt kwaliteit, adoptie en klanttevredenheid.

  • Voorkomt vertraging, kwaliteitsverlies en lage adoptie.

  • Is een versneller van verandering en borgt succesvolle livegang.

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • Kandidaat dient de Nederlandse taal machtig te zijn in woord en geschrift, een aanbieding op deze aanvraag is hierbij een akkoordverklaring
  • Kandidaat heeft minimaal een aantoonbare afgeronde HBO opleiding
  • Kandidaat heeft ervaring in SAP CRM/C4C migraties
  • Kandidaat heeft aantoonbare ervaring kennis van: - Kennis van SAFe/Scrum en SaaS best practices
  • Tarieven dienen all in te zijn. Losse declaraties zijn niet toegestaan
  • Het CV is voorzien van referenties (naam, functie en contactgegevens referent) of deze kunnen op aanvraag aangeleverd worden.

De Wensen

  • Kandidaat heeft ervaring in versie 2 SAP CRM/C4C migraties
  • De kandidaat beschikt over onderstaande competenties. Deze kunnen worden getoetst in een gesprek met de opdrachtgever. - Goed kunnen plannen - Verantwoordelijkheidsgevoel - Flexibele instelling - Goede communicatieve vaardigheden - Resultaatgericht - Proactief - Luistervaardig
  • Is de kandidaat eerder werkzaam geweest binnen Stedin? Indien kandidaat eerder werkzaam is geweest binnen Stedin dan dient de reden van vertrek in het CV te staan. Tevens worden intern referenties ingewonnen. Mocht de reden van vertrek en de referentie(s) niet overeenkomen, dan wordt de toelating in het Dynamisch Aankoopsysteem ontnomen.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
30 september 2025 om 07:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 10% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox