Gemeente Amsterdam

Projectleider

Gemeente Amsterdam

De opdracht­omschrijving

Opdrachtomschrijving
Voor Buurtbudget Zuid als instrument voor democratisering is er behoefte aan projectleiding en strategisch advies rondom een van de buurten.
Er volgt projectleiding en strategisch advies rondom Buurtbudget Zuid en bij het betrekken van bewoners bij het proces van de Hemony- en Willibrordusbuurt.
Daarbij hoort ook de overdracht naar een interne teammanager na afloop, zodat er in het verdere verloop zo weinig mogelijk afhankelijkheid is van een extern bureau voor de uitvoering van Buurtbudget Zuid.

Werkzaamheden

  • Gecoördineerde afronding van de Haalbaarheidstoetsfase voor plannen in de Hemonybuurt/Willibrordusbuurt.
  • Uitgewerkte voorstellen voor planadaptatie voor niet direct haalbare plannen. In samenspraak met de planindieners wordt onderzocht hoe plannen aangepast kunnen worden om wel haalbaar te zijn
  • Voorbereiding van de stemmingsfase voor definitief haalbare plannen. Gereed maken van de lijst met plannen die in stemming worden gebracht en de logistieke voorbereiding voor het stemproces
  • Aansturing van het projectteam /buurtbudget team Buurtbudget Hemonybuurt/Willibrordusbuurt. Regelmatige teamoverleggen en operationele aansturing van de communicatieadviseur en gebiedsmakelaar.
  • Deelname aan stedelijk overleg van projectleiders. Actieve bijdrage aan het netwerk voor kennisdeling en doorontwikkeling
  • Input leveren voor de doorontwikkeling van het instrument buurtbudgetten. Gedeelde inzichten uit de praktijk, knelpunten en verbeterpunten geïdentificeerd en ingebracht in team- en stedelijke overleggen



Gemeentelijke organisatie
De gemeentelijke organisatie bestaat uit 5 clusters, een bestuurs- en concernstaf, 7 stadsdelen en 1 stadsgebied. De stadsdelen besturen samen met de gemeenteraad, burgemeester en wethouders de stad Amsterdam. De 5 clusters zijn: Ruimte en Economie, Sociaal, Stadbeheer, Bedrijfsvoering, Digitalisering, Innovatie en Informatie. De clusters hebben expertise op een specifiek terrein, zoals sport, jeugd of parkeren. Zij werken beleid uit tot stadsbrede kaders waarbinnen de stadsdelen het uitvoerende werk kunnen doen. Ook bieden zij directe ondersteuning aan bewoners die dit nodig hebben, bijvoorbeeld op het gebied van participatie of werk. De stadsdelen houden zich onder andere bezig met de inrichting van straten en pleinen, groen en parken en welzijnswerk in de buurt. Ze zorgen ervoor dat wat ze doen, past bij de behoeften in hun stadsdeel en bij het beleid voor de hele stad. Meer informatie over de gemeentelijke organisatie is te vinden op: https://www.amsterdam.nl/.

De opdrachtgever(s)
Stadsdeel Zuid is één van de stadsdelen van de gemeente Amsterdam. De gebiedspool is één van de organisatieonderdelen. De gebiedspool Zuid levert expertise en menskracht voor de uitvoering van gebiedsopgaven, uitvoeringsplannen, programma’s en projecten in het stadsdeel. De gebiedspool is een flexibele, innovatieve, hands-on afdeling waar uitwisseling van kennis en mensen tussen stadsdeel en directies mogelijk wordt gemaakt.
We willen een goede werkgever zijn die ervoor zorgt dat alle collega’s zich gezien en gewaardeerd voelen. We koesteren verschillen tussen collega’s, al die verschillen zorgen voor betere resultaten voor onze organisatie én onze stad. We streven daarbij naar een personeelsbestand dat een afspiegeling is van de beroepsbevolking van Amsterdam. Dus wie jij ook bent: bij ons ben je van harte welkom!

De Eisen

  • Je moet minimaal 1 relevante referentie van jezelf opgeven, inclusief de naam van de organisatie, contactpersoon en telefoonnummer. De referent moet op de hoogte zijn en mag niet jijzelf zijn. De opdrachtgever kan na overleg en het gesprek contact opnemen met de referent voor een objectieve beoordeling.
  • Ben je in de afgelopen 2 jaar in loondienst geweest bij de gemeente Amsterdam?
  • Je voegt het CV van de kandidaat toe ter verificatie van de gegeven antwoorden. Het CV is maximaal 5 A4 groot en opgesteld in het Nederlands. Alleen de eerste 5 A4 worden beoordeeld. Onjuistheden kunnen leiden tot afwijzing van de offerte.
  • Eis - Toevoegen motivatie Geef in maximaal 1 A4 aan waarom uw kandidaat de meest geschikte is voor deze opdracht. Uw motivatie zal worden besproken tijdens het interview, indien de kandidaat hiervoor wordt uitgenodigd.
  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare ervaring met buurtbudgetten Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • Eis - Werk- en denkniveau De aangeboden kandidaat beschikt minimaal over WO werk- en denkniveau. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare ervaring met democratiseringsinstrumenten van gemeenten Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.

De Wensen

  • Toetsing van de competentie: Relatiebeheer: Bouwt persoonlijke relaties op met klanten en andere contactpersonen, onderhoudt en benut ze.
  • Toetsing van de competentie: Overtuigingskracht: Oefent, op basis van persoonlijk overwicht, invloed uit op mensen en situaties, gericht op acceptatie en het overwinnen van weerstanden. Communiceert ideeën duidelijk en stellig.
  • Toetsing van de competentie: Analytisch vermogen: Kan hoofd- en bijzaken onderscheiden, een vraagstelling in onderdelen uitsplitsen en logische verbanden leggen tussen de verschillende deelaspecten.
  • Toetsing van de competentie: Samenwerken: Levert een constructieve bijdrage aan een gezamenlijk resultaat, in het bijzonder aan de sfeer en de relaties binnen de groep of het team.
  • Toetsing van de competentie: Resultaatgerichtheid: Concrete doelen als uitgangspunt nemen voor het eigen gedrag en hieraan vasthouden totdat het doel bereikt is.
  • Wens - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft ervaring met het coördineren van de uitvoering van plannen uit eerdere rondes Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • Wens- Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft ervaring met het door ontwikkelen van het instrument buurtbudgetten Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • Wens- Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft ervaring met het uitvoeren van (deelprojecten binnen) campagnefase stadsdeelbrede aanpak Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • Wens- Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft ervaring met het aansturen van een team Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • Toetsing van de competentie: Omgevingsbewustzijn: Laat blijken goed geïnformeerd te zijn over vakinhoudelijke, organisatorische, maatschappelijke, politieke ontwikkelingen of andere omgevingsfactoren en weet deze effectief te benutten voor de eigen functie of organisatie.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox