
Gemeente 's-Hertogenbosch
max €120 per uur
Noord-Brabant
24 uur per week
05 januari 2026
31 december 2026
De situatie
Voor verbetering van de leefomgeving in de gemeente ’s-Hertogenbosch worden meerdere projecten geïnitieerd voor verbetering van bereikbaarheid en vergroening van de openbare ruimte. Deze projecten moeten vanuit een initiatieffase tot een definitief ontwerp gebracht worden. Daarbinnen dient intern en extern afgestemd en draagvlak gecreëerd te worden. Het definitief ontwerp gaat met draagvlak en budget over voor de voorbereidingsfase en realisatiefase naar Stadsbeheer.
Projecten zijn bijvoorbeeld ‘Nieuwe groenstructuur Buitendieze’, 4 tot 8 ‘doorfietsroutes’, ‘versterking recreatieve en natuurwaarde Zuiderpark’ en ca. 20 ‘nieuwe bushaltes’.
De functie
Als projectleider bereikbaarheid en vergroening werk je in opdracht van een ambtelijk opdrachtgever. Je scherpt waar nodig de projectdefinitie aan en maakt projectplannen. Je werkt samen met je projectteam(s) met teamleden vanuit verschillende afdelingen uit de sectoren Stadsontwikkeling en Stadsbeheer. Je stuurt op de bekende aspecten waaronder budget en planning. Belangrijk is het komen tot een goed afgebakende scope in een Definitief Ontwerp met draagvlak en budget.
De organisatie
Je verricht je werkzaamheden vanuit de afdeling Programma’s en Projecten van Sector Stadsontwikkeling. Vanuit deze afdeling worden alle grote ontwikkelingen in de gemeente bemenst met projectmanagers en projectondersteuners. Voor deze projecten zijn en worden meerdere projectteams ingericht met collega’s vanuit zowel Stadsontwikkeling als Stadsbeheer.
Afdelingen binnen de Sector Stadsontwikkeling waarmee je vooral te maken zult krijgen zijn Leefomgeving, Ruimtelijke Ordening & Stedenbouw en Wonen & Grondzaken. Bij de sector Stadsbeheer zijn dat de afdelingen Projectmanagement & Voorbereiding en Beheer & Programmeren.
Je hebt ruime ervaring in het werken in een bestuurlijke en politieke omgeving en bent vaardig in het vertegenwoordigen van de gemeente in overlegsituaties. Je bent een harde werker die weet van aan- en doorpakken. Je toont inspirerend leiderschap en eigenaarschap en zorgt voor integrale oplossingen. Je weet interne en externe partijen oplossingsgericht te verbinden en enthousiasmeren voor de gezamenlijke opgave. Kortom: je informeert, organiseert en coördineert, kunt je goed inleven in verschillende interne en externe stakeholders, knopen doorhakken, richting geven en onderhandelen.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox