Omgevingsdienst Groningen

Project online arbeidsmarktcampagne Noordelijke Omgevingsdiensten

Omgevingsdienst Groningen

De opdracht­omschrijving

Opdrachtomschrijving

De Omgevingsdienst Groningen, de FUMO en de RUD Drenthe hebben, als de drie noordelijke omgevingsdiensten van Nederland, de handen ineen geslagen met betrekking tot arbeidsmarktcommunicatie. Onder de naam Noordelijke Omgevingsdiensten is er daarvoor in 2022 een arbeidsmarktcampagne gestart die in 2023 een vervolg krijgt.

Voor het online stuk van deze campagne in 2023 zijn we op zoek naar een bureau dat ons kan helpen online zichtbaar te zijn als potentiele werkgever, zodat we verder kunnen bouwen aan een sterk werkgeversmerk voor het werven én behouden van talent.

De online campagne moet bestaan uit:

  • zichtbaarheid op diverse online kanalen, uiteraard passend bij de doelgroepen die we willen bedienen;
  • aansprekende content, afgestemd op de diverse doelgroepen;
  • inzet van wisselende content om voor de doelgroepen interessant te blijven;
  • flexibele inzet van online kanalen op basis van campagnedata;
  • doorlopend advies en mogelijkheden voor bijsturing campagne.

Het budget van deze online campagne zo optimaal mogelijk over de rest van het jaar inzetten. Daarnaast moet er rekening gehouden worden met de mogelijkheid dat er aanvullend budget moet worden ingezet t.b.v. onvoorziene uitbreiding van de opdracht. Dit kan het gevolg zijn van situaties/ontwikkelingen waarop ingespeeld dient te worden.

Kandidaatomschrijving

Wij zoeken een bureau dat:

  • gespecialiseerd is in de combinatie van recruitment marketing en employer branding;

  • bestaat uit een team van specialisten op het gebied van employer branding, online marketing, content creatie, campagne management, paid advertising en data-analyse;

  • ons kan voorzien van advies hoe een vervolg te geven aan onze succesvolle campagne van 2022, een vervolg dat verder borduurt op een bestaand concept;

  • meedenkt met onze wensen en hierbij denkt in mogelijkheden (met klein of groot budget);

  • ons tweewekelijks via tussentijdse rapportages informeert over de resultaten (data) en adviseert over (eventuele bijsturing) van de inzet van de kanalen;

  • ervaring heeft met online recruitment campagnes voor omgevingsdiensten.

 

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • 2 relevante referenties, die de volgende gegevens bevatten: naam referent, functie, organisatie, e-mailadres en/of telefoonnummer.
  • Kennis online werving Aantoonbare relevante kennis m.b.t. online werving van VTH-functies voor omgevingsdiensten.
  • Ervaring Aantoonbare ervaring met een soortgelijke opdracht binnen één van de noordelijke omgevingsdiensten van NL (combinatie employer branding en recruitmentmarketing). Referentie vereist
  • Flexibiliteit De omvang van het bureau moet dusdanig zijn dat de continuïteit van de opdracht gewaarborgd is (gewaarborgde vervanging indien dat noodzakelijk blijkt). Geen ZZP. Referentie vereist
  • Kennis en ervaring doelgroepen Aantoonbare ervaring met targeting op specifieke doelgroepen t.b.v. werving van VTH-functies. Bijvoorbeeld opgedaan uit vergelijkbare campagnes of toegang tot relevante arbeidsmarkt-onderzoeksdata, etc.
  • Toegang tot breed pallet mediakanalen Het bureau biedt een breed pallet aan mediakanalen waar gericht op getarget kan worden. Onder andere Facebook, Instagram, LinkedIn, Google en Digital Out Of Home (DOOH).
  • Allround netwerk marketingspecialisten Het bureau heeft naast eigen expertise een breed netwerk van partners t.b.v. de uitvoering van de campagne, zoals fotografen, filmmakers, grafisch ontwerpers, etc. En is hierdoor in staat een volledige opdracht te kunnen uitvoeren.
  • Document Bij de offerte een conceptvoorstel aanleveren van het Project online arbeidsmarktcampagne NOD. Met daarin een indicatie van de werkwijze, mogelijk in te zetten middelen, doorlooptijden, wijze van afstemming tussen opdrachtgever-opdrachtnemer en kosten (uren + tarief) -baten.

De Wensen

  • Kennis Aantoonbare en voor de opdracht relevante kennis van het takenpakket van de Noordelijke Omgevingsdiensten, met daarbij inzicht in de bijbehorende doelgroepen voor de arbeidsmarktcampagne (verkregen uit ervaring vergelijkbare campagnes en toegang tot relevant arbeidsmarktonderzoek).
  • Ervaring Ervaring met online campagnes voor young professionals én ervaring met campagnes op vacatureniveau (job marketing) voor het vakgebied VTH.
  • Rapportages Minimaal tweewekelijks afstemming met adviseur(s) over tweewekelijkse voortgangsrapportage die voldoet aan: - overzicht inzet diverse kanalen - aantal kliks per kanaal (resultaat) - kpi's per kanaal - advies in vervolg campagne (eventuele bijsturing)

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox