Stedin Groep

Project management officer

Stedin Groep

De opdracht­omschrijving

Werk waar je trots op kan zijn. Dit ga je doen.
NetVerder houdt zich bezig met het ontwerpen, aanleggen en onderhouden van energie-infrastructuur, zoals warmte- en stoomnetten. Als Project Management Officer ben je verantwoordelijk voor het voorbereiden en faciliteren van belangrijke overleggen in met name de aanlegfase van de diverse projecten. Je houdt je bezig met het verzamelen, analyseren en rapporteren van data en verzorgt periodieke rapportages die zorgen voor heldere inzichten voor de projectleider(s) en onderaannemers. Daarnaast speel je een cruciale rol in het optimaliseren, implementeren en borgen van werkwijzen en (portfolio)processen, waarmee je bijdraagt aan een continue verbetering van de kwaliteit in de uitvoering van deze projecten. Je zorgt dat afspraken worden nagekomen en jaagt actief op issues en deadlines. Daarnaast houd je de budgetten nauwlettend in de gaten en voer je grondige analyses uit op de afhankelijkheden binnen en tussen projecten en programma's, zodat eventuele knelpunten tijdig worden aangepakt.
Met jouw stakeholderanalyse weet je precies wie je moet betrekken en overtuigen om zaken in beweging te krijgen. Als sparringpartner denk je graag mee over over strategische beslissingen en ben je een steunpilaar voor je team.

Hoofdtaken:

  • Voorbereiden en faciliteren van overleggen;
  • Verzorgen van periodieke rapportages (Data verzamelen en rapporteren);
  • Optimaliseren, implementeren en borgen van werkwijzen en processen;
  • Informatie en documentatie archivering;
  • Analyseren van afhankelijkheden binnen en tussen projecten/programma’s door o.a. het opstellen van integrale uitvoeringsplanningen.

Jouw sterke punten. Worden wij blij van.
Je werkt nauwkeurig met oog voor detail en kunt helder en overtuigend communiceren met diverse stakeholders, zoals onderaannemers, gemeenten, woningcooperaties en warmteleveranciers. Je haalt plezier uit het behalen van doelen en resultaten en weet op een gestructureerde manier projectplannen op te stellen en te bewaken.

Een goed team. Daar hoor je bij.
Vanaf dag één maak je deel uit van het team binnen Netverder Je standplaats is kantoor Delft. Je komt te werken in een slagvaardig, ambitieus en groeiend team. Samen zijn we nog aan het inrichten en aan het bouwen. Vanwege de nieuwe warmtewet, met daarin een grote publieke taak, verwachten we een forse groei van ons team in de nabije toekomst. Die toekomstige groei zie jij als een mooie uitdaging. Onze lijnen zijn kort en direct en dat spreekt jou aan. Om onze projecten naar een hoger plan te tillen ga je ook samenwerken met andere afdelingen binnen de Stedin Groep.

De Eisen

  • Kandidaat dient de Nederlandse taal machtig te zijn in woord en geschrift, een aanbieding op deze aanvraag is hierbij een akkoordverklaring
  • Kandidaat heeft aantoonbare ervaring in een technische projectorganisatie en met methodes als (SAFe) Agile;
  • Kandidaat heeft minimaal 5 jaar ervaring met het ondersteunen van multidisciplinaire teams
  • Kandidaat heeft kennis van infrastructurele projecten
  • Voor deze rol is alleen detachering mogelijk, via welke constructie word de kandidaat aangeboden:
  • Het CV is voorzien van referenties (naam, functie en contactgegevens referent) of deze kunnen op aanvraag aangeleverd worden.
  • Kandidaat heeft praktijkervaring met Prince2, Agile en projectmatig werken
  • Kandidaat heeft sterke plannings- en organisatorische vaardigheden en neemt hier actief ownership op.
  • Deze aanvraag is NIET geschikt voor de inzet van zzp'ers. Leverancier verklaart hierbij dat de aangeboden professional: • is opgenomen in de loonadministratie van Leverancier of een derde partij; • in loondienst is bij een Leverancier die de juiste certificering heeft voor het uitlenen van personeel; • is verzekerd voor werknemersverzekeringen; • geen directeur-grootaandeelhouder (DGA) van de B.V. is waar het contract mee afgesloten wordt of van hiermee participerende ondernemingen; • netto-loon uitbetaald krijgt, waarover de wettelijk voorgeschreven loonheffingen, loonbelasting en premies voor volks- en werknemersverzekeringen zijn ingehouden en afgedragen aan de Belastingdienst door de Leverancier of derde partij;

De Wensen

  • Graag marktconform aanbieden. Tarieven dienen all in te zijn. Losse declaraties zijn niet toegestaan
  • De kandidaat beschikt over onderstaande competenties. Deze kunnen worden getoetst in een gesprek met de opdrachtgever. - Goed kunnen plannen - Verantwoordelijkheidsgevoel - Flexibele instelling - Goede communicatieve vaardigheden - Resultaatgericht - Proactief - Luistervaardig
  • Is de kandidaat eerder werkzaam geweest binnen Stedin? Indien kandidaat eerder werkzaam is geweest binnen Stedin dan dient de reden van vertrek in het CV te staan. Tevens worden intern referenties ingewonnen. Mocht de reden van vertrek en de referentie(s) niet overeenkomen, dan wordt de toelating in het Dynamisch Aankoopsysteem ontnomen.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
17 juni 2025 om 07:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Dit betreft een detacheringsopdracht. Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 15% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox