
Provincie Utrecht
max €130 per uur
Utrecht
16 uur per week
14 november 2025
14 november 2026
Organisatie
Utrecht is een provincie om trots op te zijn. Gevarieerd, bruisend en met een rijke historie. Met veel verschillende levensstijlen, culturen en persoonlijke voorkeuren. Onze regio is een topregio met een innovatieve kenniseconomie.
Het is onze opgave om de aantrekkelijkheid van onze provincie te vergroten en groei zo te faciliteren dat de kwaliteit van onze ruimte behouden blijft. Samen met inwoners, bedrijven, organisaties en andere overheden werken het provinciebestuur en medewerkers met enthousiasme en daadkracht aan een gezonde en duurzame leefomgeving. Wij willen dat iedereen in de provincie Utrecht fantastisch woont, werkt en leeft. Daarom zorgen wij voor een goede balans tussen groen en groei.
Opdracht
Voor de projecten Zero Emissie Bus en Vervangen Tractie Energievoorziening Systemen is de Ontwerpmanager verantwoordelijk voor de ontwerpintegratie van de ontwikkelde deelsystemen. Belangrijkste verantwoordelijkheid van de Ontwerpmanager is het integreren (technisch inhoudelijk) van de buslaadsystemen, energie opslag systemen en Load en Charge Management systemen. Daarbij wordt gebruik gemaakt van het eigen energievoorzieningennetwerk van de Provincie Utrecht. Dit alles met het belang van de continuïteit in de tram- en de busexploitatie. Inzet in weekenden of avonduren is in deze functie niet voorzien, maar zou kunnen plaatsvinden bij metingen, testen of in bedrijf stelling. Hiervoor kan geen hoger tarief worden gerekend.
De werkzaamheden van de Ontwerpmanager bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen:
Voor de werkzaamheden wordt verwacht dat je zelf voldoende overwicht hebt en partijen kan samenbrengen (zowel op technisch vlak als in de samenwerking). Daarnaast kan je de partijen qua planning en werkwijzen op elkaar laten aansluiten op een sturende wijze en heb je een eigen visie op het managen van systeem integratie, aansluitend op de huidige aanpak van de Provincie Utrecht in dezen. Dit vraagt de nodige ervaring, kennis en sensitiviteit alsmede afstemming met de projectleider van Beheer en Realisatie OV-assets.
Toevoeging
Voor het uitoefenen van de opdracht wordt vanuit de provincie Utrecht verwacht dat de opdrachtnemer haar eigen (ICT) middelen inzet. Indien gedurende de opdracht blijkt dat er extra bedrijfsmiddelen nodig zijn om het product of dienst te kunnen leveren/verlenen, dan zal opdrachtnemer deze zelf bekostigen.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox