Gemeente Veldhoven

Leercoach brp en naturalisatie

Gemeente Veldhoven

De opdracht­omschrijving

Opdrachtomschrijving
Het coachen en trainen van medewerkers  Publiekszaken en dan specifiek de BRP en Naturalisatie. Aanspreekpunt voor complexe vraagstukken en advisering en ondersteuning teammanager i.r.t. het opleidingsplan.

Kandidaatomschrijving


Je bent een specialist op het vakgebied, weet mensen te motiveren en enthousiast te maken. Een teamplayer die beschikt over ervaring, sociale vaardigheden en die communicatief goed is. Dienstverlening is de pijler van ons team en staat centraal.

Gewenste Competenties: Resultaatgericht, Integer, motiverend, flexibel verbindend en collegiaal

Interviewplanning

De interviews vinden plaats eind februari / begin maart.

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

De Wensen

  • Opleidingsniveau Minimaal opleidingsniveau: HBO Opleiding Burgerzaken bekend met reguliere werkzaamheden BRP en Naturalisatie
  • Werkervaring Hoeveel jaar werkervaring: minimaal 5
  • Interview Bij deze opdracht worden na de eerste selectieronde met een aantal partijen interviews afgenomen. Deze wegen mee in de uiteindelijke beoordeling. Deze interviews worden beoordeeld volgens de hieronder aangegeven criteria. In de gesprekken zal nadrukkelijk stil gestaan worden bij de match met de opdracht en het team.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox