Gemeente Zeist
max €125 per uur
Utrecht
36 uur per week
16 oktober 2024
16 april 2025
Organisatie
De gemeente Zeist is een moderne werkgever met medewerkers die betrokken en vooral zichzelf zijn. We werken op basis van onze kernwaarden ‘vertrouwen, kracht en nabijheid’. De werksfeer is open en prettig. Met zo’n 400 collega’s werken we voor en met ongeveer 60.000 inwoners. Daardoor is het niet te massaal, zijn de lijnen kort en de mogelijkheden groot. Onze cultuur is informeel, onze werkwijze integraal en interactief. Ontwikkeling is voortdurend vereist en belangrijk: als organisatie weten wat er in de samenleving speelt en daar flexibel op inspelen.
Als medewerker van de gemeente Zeist voel je je echt betrokken bij Zeist en haar inwoners. Er is veel te doen om onze gemeente nu en in de toekomst voor iedereen aantrekkelijk te houden. Samen met je collega’s werk je er continu aan om dat voor elkaar te krijgen. We staan met onze organisatie voor de uitdaging om de dienstverlening aan de inwoners, bedrijven en instanties van Zeist te blijven verbeteren. Dat doen we samen en daarbij richten we ons op onze klant. Sterker nog, we vertrekken vanuit de klant. In onze organisatie vormen we op een eigentijdse manier de schakel tussen politiek en burger.
Opdracht
Als kwartiermaker WOO ben jij de drijvende kracht achter het programma Wet Open Overheid. Jij zorgt er voor dat we als organisatie gaan voldoen aan de verplichtingen die voortkomen uit de Wet Open Overheid en belangrijker dan we als organisatie opener en transparanter worden om daarmee het vertrouwen van de samenleving verder te vergroten. Het werken en publiceren volgens de regels van de Woo vraagt om aanpassing in processen en in houding en gedrag van mensen. We moeten ons er nog veel vaker dan voorheen bewust van zijn dat informatie van de gemeente actief openbaar wordt gemaakt. De openbaarmakingen raken de driehoek mens, organisatie en techniek.
In 2024/2025 stelt de raad op basis van jou advies het ambitie niveau vast, gaan we aan de gang met het ontsluiten van de informatie, passen we processen en creëren we diverse oplossingen om de informatie makkelijk te kunnen vinden en ontsluiten. Als kwartiermaker stuur jij dit proces aan en een aantal projectleiders/betrokkenen die aan de gang aan met concrete resultaten.
Competenties
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox