Gemeente Enschede
geen max tarief
Overijssel
36 uur per week
18 maart 2024
19 juli 2024
Tijdelijk Afdelingshoofd P&O
28-36 uur per week / 3 tot 4 maanden / Enschede
Minimaal 3 dagen per week fysiek
De afdeling P&O zoekt een ervaren P&O/HR manager voor de overbruggingsperiode tot de structurele vacature is ingevuld. Om waarde toe te voegen aan dit team is strategische HR kennis in combinatie met gedegen managementervaring vereist.
Als Afdelingshoofd P&O ...
Maak kennis met je toekomstige collega’s
Wil je weten hoe het is om bij de gemeente Enschede te werken? Bekijk de verhalen van je toekomstige collega’s.
Hier ga je werken
Werken bij de grootste stad van Overijssel betekent werken aan ambities. Onze gemeente is een werkgever voor iedereen. We geloven in het talent van onze professionals. En in veelzijdigheid, zowel als het gaat om onze mensen en hun persoonlijkheden als om functies, projecten en werkzaamheden. Bij ons is altijd ruimte voor nieuwe initiatieven en nieuwe krachten. De ideale omgeving dus om het verschil te kunnen maken. We zijn volop in beweging, kijk alleen al naar de vele creatieve broedplaatsen die onze medewerkers opzetten. Jouw ideeën zijn van harte welkom! Lees wat de gemeente Enschede jou nog meer te bieden heeft.
Jouw team
Je geeft sturing aan de afdeling P&O binnen het cluster Interne Dienstverlening. 45 collega’s werken binnen P&O voor de collega’s, de directie en managers van gemeente Enschede en Losser. Samen werken we hard aan de uitvoering van onze HR visie om het beste uit mensen te halen en de concerngedachte scherp te houden. De afdeling is opgesplitst in een aantal teams: Uitvoering & Salarisadministratie, samen aangestuurd door een teamleider; Recruitment; Mobiliteit; Enschede academie; Arbo&Veiligheid; Advies, bestaande uit adviseurs en senior adviseurs en tot slot team Twentse Kracht. We zijn nieuwsgierig, innovatief en gaan op een open en informele manier met elkaar om. Flexibiliteit, vrijheid in werken en ruimte tot ontwikkeling en eigen initiatief vinden we belangrijk. Collegialiteit en humor speelt een grote rol, zowel binnen, maar ook regelmatig buiten werktijd. Ook zijn we onderdeel van verschillende samenwerkingsverbanden in de regio Twente.
Dit zien we graag in jou
Jij bent gericht op samenwerking in het team en ook tussen de teams organistiebreed. Je geeft bent richtinggevend & kaderstellend op basis van je visie. Zo ondersteun je anderen bij hun werk en creëer je een sfeer van vertrouwen, plezier, rust en veiligheid. Ook kun je structuur aanbrengen, durf je knopen door te hakken en zorg je voor draagvlak voor jouw besluiten. Daarbij heb je door jouw helikopterview en scherpe blik altijd oog voor de verschillende belangen binnen en buiten jouw organisatie.
Verder breng je mee:
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox