Ministerie van Economische Zaken en Klimaat DICTU

Ict expert applicatie ontwikkeling

Ministerie van Economische Zaken en Klimaat DICTU

De opdracht­omschrijving

Opdrachtomschrijving

Je hebt ervaring met websites als front-end ontwikkelaar, bij voorkeur van het Drupal CMS. Daarnaast is een belangrijk deel van de opdracht gelegen in het inrichten en operationaliseren van accessibility binnen de webproducten die gebouwd zijn en/of worden. Je werkzaamheden zijn veelzijdig en je hebt veel interactie met collega's en klanten om tot de best mogelijke oplossingen te komen. Je drijfveer? Continu streven naar kwalitatief product voor alle gebruikers, zowel bij kleine als grote projecten en beheeromgevingen. Aan de doelstellingen van klanten lever jij proactieve en enthousiaste bijdragen. Ook speel je een rol in de vormgeving van de toekomstvisie van het team. Dat doe je door bestaande technologieën te verbinden met ontwikkelingen in de markt, die je op de voet volgt.

Achtergrond opdracht
De vraag naar websites neemt sterk toe, zowel bij bestaande als nieuwe klanten binnen de Rijksoverheid. Vanwege uitbreiding van de werkzaamheden zijn we op zoek naar een zeer ervaren front-end ontwikkelaar / beheerder. De gewenste kandidaat weet met zijn / haar ambitie, ervaring en enthousiasme onze producten en dienstverlening continu te verbeteren. DICTU beschikt over een afdeling waar meer dan 60 specialisten actief zijn. Jij neemt deel aan één van de Scrumteams binnen deze afdeling en werkt samen met je collega's aan het (door)ontwikkelen en beheren van websites en -applicaties voor onze klanten. Je werkt hierbij nauw samen met klanten (product owners), delivery managers en backend- en frontend-disciplinegenoten

Competenties

  • Communicatief vaardig
  • pro actief (meedenken met de klant)
  • klant/service gerichte instelling
  • accuraat en stressbestendig
  • Positief ingesteld
  • team speler
  • flexibel
  • geen 9-5 mentaliteit
  • standvastig
  • vasthoudenheid
  • Accuratesse en het vermogen om de opdrachtgever tevreden te stellen en samen de juiste werkwijze te behandelen
  • Je bent gemotiveerd, ambitieus en creatief
  • Je bent enthousiast en proactief
  • Je bent communicatief vaardig en in staat om te verbinden
  • Je hebt de drive om continu te werken aan het verbeteren van producten en dienstverlening

De Eisen

  • WCAG (2 jaar)
  • Opdracht is niet geschikt voor ZZP’ers ivm wet DBA.
  • HBO (en/of Drupal Certificering) Drupal frontend ontwikkeling
  • SaSS Semantic HTML (2 jaar)
  • Afgeronde HBO opleiding met richting Informatica
  • HTML CSS Drupal frontend (2 jaar)
  • GIT (2 jaar)

De Wensen

  • kunt producten, diensten, beleid en processen, nieuwe ideeën en concepten inhoudelijk toelichten aan het team en management.
  • Je bent vaardig in het beoordelen van kwaliteit en bruikbaarheid van ontwikkelde bedrijfsvoeringsproducten, -diensten, -beleid en processen, én de impact daarvan op de omgeving.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox