Hogeschool Saxion
max €69 per uur
Overijssel
Onbekend aantal uur per week
14 april 2025
18 juli 2025
Voor het 4de kwartiel (startend per begin april 2025) van dit schooljaar is Saxion Hogeschool op zoek naar een Docent Psychologie.
De docent zal deze module verzorgen voor een deeltijdopleiding van de Saxion Parttime School.
Saxion heeft een uitgebreid aanbod van hbo-deeltijdopleidingen, cursussen en (losse) modulen. Het onderwijs van de Saxion Parttime School is flexibel en blended (mix van onlineleren en bijeenkomsten). De vraagstukken uit de eigen werkomgeving staan centraal, zodat opgedane kennis en skills meteen in de dagelijkse praktijk kunnen worden toegepast. Studenten wisselen tijdens de bijeenkomsten ervaringen uit. Onze docenten komen uit de praktijk en weten hoe ze theorie, praktijk en innovatieve ontwikkelingen met elkaar kunnen verbinden.
Inhoud module:
Hoe ontwikkelt een mens zich? Wat beïnvloedt ons en waarin verschillen we van elkaar? Als docent binnen de opleiding Toegepaste Psychologie geef jij het antwoord op dit soort vragen. Je bent een expert op onderzoeken en beïnvloeden van gedrag van mensen hun sociale context in de gebieden Gezondheidspsychologie of Arbeids- en Organisatiepsychologie. Je hebt ervaring in vakgebieden zoals werving en selectie, loopbaanontwikkeling, geestelijke gezondheidszorg, het ontwerpen van gebruiksvriendelijke technologie tot preventiecampagnes in de gezondheidszorg.
Wat ga je doen?
Als docent kun je, geheel zelfstandig, vanuit jouw expertise en ervaring op het gebied van veiligheidsanalyses jouw kennis bevlogen overbrengen aan deeltijdstudenten:
• Voorbereiden en verzorgen van de wekelijkse lessen
• Begeleiden bij het maken van beroepsproducten
• Beoordelen kans 1 (alleen met behaalde BKE)
• Beoordelen kans 2 (alleen met behaalde BKE)
• Vragen vanuit studenten met eventuele online contactmomenten.
• Diverse bijkomende administratieve werkzaamheden zoals het invoeren van resultaten.
De module bestaat uit maximaal 46 uur verspreid over de contractperiode. Er zijn acht gezamenlijke bijeenkomsten op locatie Deventer. Je geeft les in een van de drie verschillende lesblokken. De eerste begint om 15:45 uur en de laatste eindigt om 21:15 uur.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox