Gemeente Deventer

Casemanager Horeca

Gemeente Deventer

De opdracht­omschrijving

 De horeca in Deventer ontwikkelt zich voortdurend. Bestaande horecabedrijven veranderen of wisselen van eigenaar en nieuwe horeca bedrijven vestigen zich in Deventer. Om dit mede mogelijk te maken, binnen de bestaande wet- en regelgeving, is het team Ondernemen en Vergunningen op zoek naar een nieuwe casemanager Horeca.
Vind jij het leuk om horeca vergunningen te verstrekken en ondernemers te begeleiden in hun vergunningaanvraag voor een horeca gelegenheid? Dan is Team Ondernemen en Vergunningen op zoek naar jou!

Omschrijving opdracht
• Je bent verantwoordelijk voor de behandeling van vergunningaanvragen van horecabedrijven in de gemeente Deventer.
• Je behandelt aanvragen voor een Drank- en Horecawet-, exploitatie-, terras en aanwezigheidsvergunning, toetst deze aan de wet- en regelgeving en zorgt dat vergunningprocedures tijdig worden doorlopen;
• Je beoordeelt de aanvragen in het kader van de wet Bibob
• Je adviseert in- en externe partijen over de wet- en regelgeving voor horecabedrijven.

Omschrijving kandidaat
• Je weet van aanpakken, kunt snel schakelen en je bent creatief en oplossingsgericht .
• Je kunt je verplaatsen in de positie van ondernemers, maar weet daar steeds de toetsing aan wet- en regelgeving in mee te nemen.
• Je werkt zelfstandig maar werkt daarnaast ook graag en goed samen met collega’s in een team.
• Je hebt aantoonbare werkervaring als vergunningverlener horeca bij gemeenten.
• Je hebt ervaring met toetsing in het kader van de Wet Bibob
• Je bent vaardig in het adviseren van in- en externe partijen.
• Je bent pro-actief, je zoekt mensen op.
• Je hebt een goed gevoel voor bestuurlijk-politieke verhoudingen, waarbij je rekening houdt met verschillende belangen van betrokken partijen.
• Je hebt kennis van bestuursrecht, APV en de Wet Bibob

Praktische informatie
Wij zoeken iemand voor 16-20 uur per week.

De functie wordt uitgevoerd op basis van een gezagsverhouding. Er is sprake van leiding en toezicht door de opdrachtgever. Vrije vervanging is niet mogelijk. Het gevolg hiervan is dat er in de praktijk sprake zal zijn van een dienstbetrekking, waardoor deze opdracht niet uitgevoerd kan worden door een zzp'er. Kandidaten die voor deze opdracht in aanmerking willen komen, dienen een overeenkomst met loonuitbetaling te hebben via een detacheringsbureau of adviesbedrijf, die dan de offerte indient. Bemiddeling is onvoldoende.*

  • Dit criterium dient naar waarheid ingevuld te worden. Indien blijkt dat dit niet zo is, wordt de opdracht per direct beëindigd. |

De Eisen

  • 2 relevante referenties, die de volgende gegevens bevatten: naam referent, functie, organisatie, e-mailadres en/of telefoonnummer.
  • Kandidaat heeft minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring als vergunningverlener horeca bij gemeenten in de afgelopen 5 jaar
  • Kandidaat heeft minimaal een afgeronde MBO opleiding
  • Kandidaat heeft ervaring met toepassen van de Wet Bibob
  • Kandidaat heeft minimaal 2 jaar werkervaring met het verstrekken van exploitatievergunningen in de horeca in de afgelopen 5 jaar

De Wensen

  • De competenties, kennis en ervaringen worden getoetst tijdens het gesprek. Je weet van aanpakken, kunt snel schakelen en je bent creatief en oplossingsgericht . • Je kunt je verplaatsen in de positie van ondernemers, maar weet daar steeds de toetsing aan wet- en regelgeving in mee te nemen. • Je werkt zelfstandig maar werkt daarnaast ook graag en goed samen met collega’s in een team. • Je bent vaardig in het adviseren van in- en externe partijen. • Je bent pro-actief, je zoekt mensen op. • Je hebt een goed gevoel voor bestuurlijk-politieke verhoudingen, waarbij je rekening houdt met verschillende belangen van betrokken partijen.
  • Kandidaat heeft ervaring van andere APV vergunningen
  • Kandidaat heeft ervaring met het zaaksysteem e-suite

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox