Stedin Groep
geen max tarief
Zuid-Holland
32 uur per week
01 juni 2024
31 december 2024
Algemene inleiding Programma DNWG Integratie
In 2023 is besloten operations Zeeland (DNWG) te integreren in Stedin Operations. Hierbij geldt het uitgangspunt: de processen, werkwijze en systemen van Stedin Operations zijn leidend. De integratie van de processen is leidend en de IT-applicaties zullen daarbij ondersteunend moeten zijn.
Eén van de belangrijke systemen betreft de integratie van het GIS-systeem voor de Zeeuwse Elektra assets. DNWG werkt momenteel met het systeem IRIS E systeem, een applicatie gebaseerd op ESRI ArcGis. Stedin zit momenteel in de migratie naar BMR Electric Office (BMR EO) een Smallworld oplossing. De feitelijke start van de DNWG-migratie zal direct plaatsvinden als binnen Stedin de migratie naar BMR is afgerond, wat naar verwachting medio 2025 is.
Omschrijving van de opdracht
In de voorbereiding op de feitelijke start zullen een groot aantal werkzaamheden uitgevoerd moeten worden. Deze voorbereiding moet een opmaat vormen tot een soepele migratie, zowel IT technisch als business wise. Deze voorbereidende werkzaamheden zullen plaatsvinden in een ontwikkelend Stedin IT-landschap alsmede migrerend DNWG IT landschap en business processen naar Stedin. Voor het uitvoeren van de feitelijke migratie stellen wij t.z.t. een projectleider en een team aan. Ter voorbereiding van dit traject zijn wij op zoek naar een senior business analist.
De opdracht voor deze rol is het uitvoeren van diverse business analyses, ter voorbereiding van de migratie van IRIS-E naar BMR EO.
Het takenpakket zal oa bestaan uit:
De business analist zal in het projectteam van IRIS G meedraaien en met name onder inhoudelijke regie van de Enterprise Architect leidend zijn om bovengenoemde doelen te realiseren. Gegeven de focus op een aantal forse projecten in het Stedin IT landschap zal de inzet van experts (zowel business als IT) op deze opdracht beperkt zijn en zal de Analist hier slim mee om moeten gaan
Competenties, kennis en vaardigheden
Bij de rol passen de volgende competenties, kennis en vaardigheden
Basisgegevens
Decentraal Portfolio: Integratie DNWG
Welke rol betreft het: Senior Business analist
Gevraagde senioriteit: Senior
Aantal uur per week: 32 (Q2) evt oplopend naar 40 (Q3/Q4)
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox