Gemeente Weststellingwerf
max €85 per uur
Friesland
28 uur per week
13 januari 2025
05 mei 2025
Bij de gemeente Weststellingwerf werk je mét mensen vóór mensen
Werken bij een gemeente suf en saai? Vergeet het maar! De gemeente Weststellingwerf bemoeit zich met de hele lokale samenleving, van afvalcontainer tot zwembad, van thuishulp tot fietspad. Hierdoor werken bij ons veel verschillende mensen met allerlei opleidingen en deskundigheden. We zijn een open organisatie met veel ruimte voor talent en talentontwikkeling. De wensen, behoeften, en de mogelijkheden van de inwoners van onze 26 dorpen vormen de basis van de plannen die we maken. Dat is soms complex, enorm interessant en brengt verantwoordelijkheden met zich mee.
Het team
Het team Beleid bestaat uit ongeveer 25 collega's en is onderverdeeld in de vakgroepen Sociaal Domein en Ruimte. Het team bestaat uit betrokken, deskundige mensen met een groot hart voor hun werk. Je komt te werken in een omgeving waar we met veel plezier integraal samenwerken.
De inhoud van je werk:
Wat breng je mee?
Je beschikt over een afgeronde hbo-opleiding. Voor deze functie is het van belang dat je werkervaring hebt in een gelijkwaardige functie die verband houdt met het onderwijs. Je hebt je rugzak dan ook gevuld met voldoende kennis over dit werkveld om dit te delen met je collega's en het beleid een duidelijke visie mee te kunnen geven. Je bent een verbinder en kan ook goed zelfstandig werken. Je bent in staat om je ideeën in te brengen en met vernieuwende oplossingen te komen. Hebt een proactieve houding, goede communicatieve vaardigheden en een gezonde dosis doorzettingsvermogen. Je staat stevig in je schoenen en weet je goed staande te houden in complexe samenwerkingsvraagstukken waarbij verschillende belangen spelen. Verder beschik je over bestuurlijke sensitiviteit, ben je doortastend, ondernemend en resultaatgericht. Tenslotte heb je aantoonbare kennis op het gebied van jeugd en onderwijs.
De kandidaat is inzetbaar vanaf 6 januari 2025 tot en met 5 mei 2025 voor 28 uur per week. De inhuuropdracht geldt voor de wervingsperiode tot deze functie structureel in ingevuld en kan in principe niet worden verlengd. De startdatum is onder voorbehoud van een tijdige afronding van de Offerteprocedure. Dit kan ook betekenen dat de startdatum van de opdracht zal moeten worden opgeschoven. Aan de vermelde startdatum in de Offerteaanvraag kunnen zodoende geen rechten worden ontleend.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox