
Stedin Groep
geen max tarief
Zuid-Holland
40 uur per week
15 april 2026
15 april 2027
Genoeg te doen bij Stedin Jouw energie in de plus
Als Test Automation Engineer zorg jij voor kwaliteit en versnelling in ontwikkeling. Jij ondersteunt ontwikkelteams met slimme testautomatisering!
Waarom werken bij Stedin jou energie oplevert:
Je krijgt de vrijheid om je werk flexibel in te richten, met de mogelijkheid om deels thuis te werken. Of je nu na werktijd graag sport of tijd met je gezin doorbrengt, bij Stedin zorgen we voor een gezonde balans tussen werk en privé.
Werken met Tosca en moderne CI/CD pipelines.
Of je nu met developers, de business of eindgebruikers spreekt, jij weet de juiste toon te raken en zorgt voor verbinding!
Werk om trots op te zijn
Als Test Automation Engineer ben jij dé expert die ontwikkelteams helpt om hun testautomatisering naar een hoger niveau te tillen. Je automatiseert zelf functionele testscripts, denkt mee over integratie in CI/CD pipelines, en helpt collega's op weg. Met jouw kennis en communicatieve skills maak je het verschil!
Een dag als Test Automation Engineer:
Met een kop koffie en uitzicht over de Maas start je de dag met een stand-up waarin iedereen een update geeft.
Na de stand-up heb je een sessie staan met een ontwikkelteam. Jij ondersteunt hen en denkt en helpt mee om hun ontwikkelproces te versnellen.
Na de lunch(wandeling) heb je contact met een collega die met een uitdaging zit en vraagt of je hem kan helpen. Jij denkt mee, geeft advies en zorgt dat de oplossing past binnen onze kwaliteitsstandaarden.
Later in de middag bespreek je samen met een ander team de wensen voor testautomatisering in de komende periode. Hierin is jouw input van groot belang.
Jij neemt proactief het initiatief om processen te verbeteren, je signaleert knelpunten en draagt nieuwe ideeën aan.
Vol energie vooruit met Service Team Insight
Vanaf Meteen vanaf dag één maak je deel uit van het Service Team Insight, onderdeel van ART IT4IT. Het team bestaat uit 7 collega’s waaronder een Product Owner, een Scrum Master, een Observability Engineer en drie Test Automation Engineers. Samen zorgen we voor een stabiele, veilige en toekomstbestendige integratie laag binnen Stedin. “We bouwen niet alleen aan koppelingen, maar ook aan vertrouwen tussen teams.” Er wordt gewerkt vanuit het hoofdkantoor op de Blaak of vanuit huis.
Met deze kwaliteiten groei jij hier verder
Je hebt een open houding, verbindt gemakkelijk en zet jouw communicatieve en analytische kwaliteiten in om technische inzichten helder en begrijpelijk over te brengen. Of je nu met developers, de business of eindgebruikers spreekt, jij weet de juiste toon te raken en zorgt voor verbinding! In deze rol werk je zelfstandig binnen een team van andere testautomatiseerders waarbij je dus ook met elkaar kunt sparren!
Zet de stap naar jouw volgende uitdaging
We kijken ernaar uit je te ontmoeten.
Dit is nog goed om te weten:
Deze functie is voor 40 uur. 32 of 36 uur werken is natuurlijk mogelijk.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox