Stedin Groep

Test automation engineer

Stedin Groep

De opdracht­omschrijving

Genoeg te doen bij Stedin Jouw energie in de plus

Als Test Automation Engineer zorg jij voor kwaliteit en versnelling in ontwikkeling. Jij ondersteunt ontwikkelteams met slimme testautomatisering!

Waarom werken bij Stedin jou energie oplevert:

  • Je krijgt de vrijheid om je werk flexibel in te richten, met de mogelijkheid om deels thuis te werken. Of je nu na werktijd graag sport of tijd met je gezin doorbrengt, bij Stedin zorgen we voor een gezonde balans tussen werk en privé.

  • Werken met Tosca en moderne CI/CD pipelines.

  • Of je nu met developers, de business of eindgebruikers spreekt, jij weet de juiste toon te raken en zorgt voor verbinding!

Werk om trots op te zijn

Als Test Automation Engineer ben jij dé expert die ontwikkelteams helpt om hun testautomatisering naar een hoger niveau te tillen. Je automatiseert zelf functionele testscripts, denkt mee over integratie in CI/CD pipelines, en helpt collega's op weg. Met jouw kennis en communicatieve skills maak je het verschil!

Een dag als Test Automation Engineer: 

  • Met een kop koffie en uitzicht over de Maas start je de dag met een stand-up waarin iedereen een update geeft.

  • Na de stand-up heb je een sessie staan met een ontwikkelteam. Jij ondersteunt hen en denkt en helpt mee om hun ontwikkelproces te versnellen.

  • Na de lunch(wandeling) heb je contact met een collega die met een uitdaging zit en vraagt of je hem kan helpen. Jij denkt mee, geeft advies en zorgt dat de oplossing past binnen onze kwaliteitsstandaarden.

  • Later in de middag bespreek je samen met een ander team de wensen voor testautomatisering in de komende periode. Hierin is jouw input van groot belang.

  • Jij neemt proactief het initiatief om processen te verbeteren, je signaleert knelpunten en draagt nieuwe ideeën aan.

Vol energie vooruit met Service Team Insight   

Vanaf Meteen vanaf dag één maak je deel uit van het Service Team Insight, onderdeel van ART IT4IT. Het team bestaat uit 7 collega’s waaronder een Product Owner, een Scrum Master, een Observability Engineer en drie Test Automation Engineers. Samen zorgen we voor een stabiele, veilige en toekomstbestendige integratie laag binnen Stedin. “We bouwen niet alleen aan koppelingen, maar ook aan vertrouwen tussen teams.” Er wordt gewerkt vanuit het hoofdkantoor op de Blaak of vanuit huis.

Met deze kwaliteiten groei jij hier verder

Je hebt een open houding, verbindt gemakkelijk en zet jouw communicatieve en analytische kwaliteiten in om technische inzichten helder en begrijpelijk over te brengen. Of je nu met developers, de business of eindgebruikers spreekt, jij weet de juiste toon te raken en zorgt voor verbinding! In deze rol werk je zelfstandig binnen een team van andere testautomatiseerders waarbij je dus ook met elkaar kunt sparren!

Zet de stap naar jouw volgende uitdaging
We kijken ernaar uit je te ontmoeten.

Dit is nog goed om te weten: 

  • Deze functie is voor 40 uur. 32 of 36 uur werken is natuurlijk mogelijk.

De Eisen

  • Deze aanvraag is NIET geschikt voor de inzet van zzp'ers. Leverancier verklaart hierbij dat de aangeboden professional: • is opgenomen in de loonadministratie van Leverancier of een derde partij; • in loondienst is bij een Leverancier die de juiste certificering heeft voor het uitlenen van personeel; • is verzekerd voor werknemersverzekeringen; • geen directeur-grootaandeelhouder (DGA) van de B.V. is waar het contract mee afgesloten wordt of van hiermee participerende ondernemingen; • netto-loon uitbetaald krijgt, waarover de wettelijk voorgeschreven loonheffingen, loonbelasting en premies voor volks- en werknemersverzekeringen zijn ingehouden en afgedragen aan de Belastingdienst door de Leverancier of derde partij;
  • Kandidaat dient de Nederlandse taal machtig te zijn in woord en geschrift, een aanbieding op deze aanvraag is hierbij een akkoordverklaring
  • Kandidaat heeft minimaal Hbo werk- en denkniveau
  • Kandidaat heeft minimaal 5 jaar ervaring met testautomatisering
  • Kandidaat heeft ervaring met Tosca en het automatiseren van GUI- en API-tests en affiniteit met programmeertalen zoals C#, Java of Python
  • Kandidaat heeft uitstekende beheersing van de Nederlandse taal op minimaal B2-niveau
  • Graag marktconform aanbieden. Tarieven dienen all in te zijn. Losse declaraties zijn niet toegestaan
  • Het CV is voorzien van referenties (naam, functie en contactgegevens referent) of deze kunnen op aanvraag aangeleverd worden.

De Wensen

  • De kandidaat beschikt over onderstaande competenties. Deze kunnen worden getoetst in een gesprek met de opdrachtgever. - Goed kunnen plannen - Verantwoordelijkheidsgevoel - Flexibele instelling - Goede communicatieve vaardigheden - Resultaatgericht - Proactief - Luistervaardig
  • Is de kandidaat eerder werkzaam geweest binnen Stedin? Indien kandidaat eerder werkzaam is geweest binnen Stedin dan dient de reden van vertrek in het CV te staan. Tevens worden intern referenties ingewonnen. Mocht de reden van vertrek en de referentie(s) niet overeenkomen, dan wordt de toelating in het Dynamisch Aankoopsysteem ontnomen.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
17 maart 2026 om 08:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Dit betreft een detacheringsopdracht. Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 15% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox