BLNP
max €115 per uur
Utrecht
24 uur per week
16 juni 2025
31 december 2025
Wie zijn wij?
Wij zijn de gemeente Leusden, een gemeente met meer dan 30.000 inwoners in het midden van het land. Leusden is een organisatie met korte lijnen en een informele werksfeer. Samen met circa 200 collega's werk je vanuit een modern, duurzaam en gezellig kantoor: het Huis van Leusden.
Wij zijn een ambitieuze organisatie die de samenleving vooropstelt. We geloven in de veranderkracht van onze samenleving. Veel initiatieven komen vanuit onze inwoners en ondernemers. Wij werken mee aan initiatieven waar wij en de samenleving belang bij hebben en waar draagvlak en draagkracht is om samen resultaat neer te zetten. Dan werken wij graag mee, want we staan voor kernwaarden als vertrouwen, maatwerk, ruimte om te pionieren en innovatie en vernieuwing. Zelf zoeken we ook actief onze inwoners, ondernemers en maatschappelijke organisaties op. Vooral bij complexe opgaven. De beste oplossingen zijn toch vooral in partnerschap te vinden.
Wij zijn een lerende organisatie en zijn volop in beweging. We werken aan het verbeteren van de samenhang, het vergroten van meesterschap en het versterken van leiderschap.
Het team Vergunningen, Toezicht en Handhaving (VTH) bestaat uit een aantal werkvelden die zich bezighouden met Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving en Ruimtelijke ordening. Het team VTH bestaat uit ongeveer 20 bevlogen medewerkers en zijn dienstbaar waar het kan, en treden op waar dat nodig is.
Wat ga je doen?
De functie omvat twee pijlers. De eerste pijler bevat het integraal aansturen en coachen van de medewerkers van het team VTH. De tweede pijler houdt in dat je als teammanager samen met je collega teammanagers, de organisatie verder brengt en komt tot gezamenlijke resultaten.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox