Gemeente Amsterdam
max €115 per uur
Noord-Holland
32 uur per week
01 januari 2021
15 januari 2021
Functieomschrijving
Informatiearchitect / informatiemanager
Werkzaamheden
De informatiearchitect/ informatiemanager zal gaan werken voor de afdeling informatievoorziening van Ruimte en Economie voor het IV-account van de directie Grond en Ontwikkeling met als focus de afdeling Erfpacht en Uitgifte en het programma NISE (Nieuw Informatie Systeem Erfpacht en Uitgifte).
De afdeling Erfpacht en Uitgifte werkt samen met IV aan de vernieuwing van het applicatielandschap. Hiervoor is het programma NISE opgericht waarin op basis van een nieuwe doel-architectuur het huidige informatielandschap de aankomende jaren gefaseerd wordt vervangen. Het programma is op zoek naar een senior informatiearchitect die het programmateam ondersteunt en adviseert om tot een doel architectuur te komen en deze te implementeren. Daarnaast ook ondersteuning bij de deelprojecten en overige IV projecten van de directie G&O.
De werkzaamheden van de informatiearchitect:
Gemeentelijke organisatie
De gemeentelijke organisatie bestaat uit vijf clusters, een bestuurs- en concernstaf en zeven bestuurscommissies (stadsdelen). De stadsdelen besturen samen met de gemeenteraad, burgemeester en wethouders de stad Amsterdam. De clusters Ruimte en Economie, Sociaal, Dienstverlening en Informatie, Interne Dienstverlening en Stadsbeheer bestaan uit afdelingen die expertise hebben op een specifiek terrein, zoals sport, jeugd of parkeren. Zij werken beleid uit tot stadsbrede kaders waarbinnen de stadsdelen het uitvoerende werk kunnen doen. Ook bieden zij directe ondersteuning aan bewoners die dit nodig hebben, bijvoorbeeld op het gebied van participatie of werk. De stadsdelen houden zich onder andere bezig met de inrichting van straten en pleinen, groen en parken en welzijnswerk in de buurt. Ze zorgen ervoor dat wat ze doen, past bij de behoeften in hun stadsdeel en bij het beleid voor de hele stad. Meer informatie over de gemeentelijke organisatie is te vinden op: https://www.amsterdam.nl/
De opdrachtgever(s)
De informatiearchitect zal gaan werken voor het stedelijk programma implementatie van de Omgevingswet Amsterdam en bij de directie van Grond en Ontwikkeling en is gepositioneerd bij cluster Ruimte en Economie van de gemeente Amsterdam.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox