
Gemeente Hilversum
max €115 per uur
Noord-Holland
32 uur per week
02 oktober 2026
02 januari 2027
Samen sterker!
Wijdemeren en Hilversum zijn vanaf 1 januari 2027 één gemeente. Zo kunnen we de dienstverlening aan onze 120.000 inwoners en bijna 20.000 bedrijven niet alleen blijven garanderen, maar ook verbeteren. Door onze krachten te bundelen, staan we sterker in het aanpakken van belangrijke uitdagingen, zoals wonen, natuur, economie en bereikbaarheid. Hilversum en Wijdemeren delen een historie en zijn al langer met elkaar verbonden.
De samenvoeging biedt nieuwe energie om die verbondenheid te versterken. De dorpen Ankeveen, Breukeleveen, 's-Graveland, Kortenhoef, Loosdrecht en Nederhorst den Berg behouden hun eigen karakter en vormen een waardevolle aanvulling op de meer stadse karakter van Hilversum. Van veen en water naar zand en heide. Die diversiteit maakt Hilversum aantrekkelijk om in te wonen, te werken én te recreëren.
Opdracht
Wij zoeken per direct tijdelijke vervanging van de teammanager Burgerzaken Frontoffice. Ben jij een energieke, mensgerichte leider die rust en focus brengt in tijden van verandering? Wil jij sturing geven aan de frontofficedienstverlening voor inwoners en een complexe en leuke fusie begeleiden?
Je werkt binnen de afdeling Burgerzaken en Belastingen in een leuk en dynamisch MT aan de dienstverlening. Je werkt met het team samen om de 1e lijn burgerzaken producten op tijd en kwaliteit te leveren en de afdeling - en dienstverleningsdoelen te behalen. Hiervoor is er vrijwel dagelijks contact met de twee Teammanagers Burgerzaken-Backoffice en Klantcontactcentrum.
Jouw team van 15-20 medewerkers verzorgt de dienstverlening aan inwoners zoals het aanvragen en verwerken van paspoorten, ID-kaarten en rijbewijzen. Er zijn binnen het team ook andere taken zoals bijv. VOG-aanvragen, verhuizingen en uittreksel BRP. Twee senioren in het team zorgen voor de dagelijkse zaken zoals werkverdeling, vraagbaak voor teamleden en interne en externe overleggen. Je team werkt tot 1 januari 2026, op twee locaties en daarna op 1 locatie (in Hilversum).
Een van de belangrijkste prioriteiten is het in goede banen leiden van de dienstverlening van het team aan inwoners in de twee locaties. Je zorgt voor een actuele bedrijfsvoering binnen het team, waaronder financiën en personeelsbeleid. Je coacht situationeel en daadkrachtig de medewerkers en bespreek de resultaten –en voortgang in bila's met je medewerkers.
Je denkt mee in de afronding van de fusie zoals aan IT- harmonisatie, de overgang van personeel uit Wijdemeren naar Hilversum. Ook werk je mee aan de verbetering van de toegankelijkheid van de publiekshal en je processen.
Resultaat
Randvoorwaarden
Competenties
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 12. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning. De opdrachtgever verwacht dat dit tarief ligt rond de max 115 euro.
Benodigd aantal professionals
1
Offerte-eisen
Maximaal 5 pagina’s cv, excl. motivatiebrief (1 pgn) en excl. voorblad (1 pgn), opgesteld in het Nederlands (minimaal 2 referenties, bestaande uit naam, functie en organisatie) in pdf.
*Indien er uitvoeringsvoorwaarde gehanteerd worden verzoeken we je in de offerte aannemelijk te maken en deugdelijk te onderbouwen op welke wijze er invulling gegeven wordt aan de uitvoeringsvoorwaarde.
Werkdagen
Is hybride werken mogelijk: nee
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: ma tm vrij (liefs ook op woensdag)
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox