Gemeente Weststellingwerf
max €100 per uur
Friesland
36 uur per week
01 juli 2022
31 december 2022
Opdracht omschrijving
Het bouwen aan een samenwerkend team en het ondersteunen, faciliteren en adviseren van de organisatie, de directie en bestuur op het gebied van dienstverlening, communicatie en participatie is jouw hoogste prioriteit. Dit alles vanuit een gezamenlijke visie en bijbehorende cultuur. Je faciliteert medewerkers om zich door te ontwikkelen en je bent in staat de bedoeling van integraal werken aan te jagen en in te bedden in onze manier van werken.
De inhoud van je werk
Als teamleider Publiek en Communicatie (+/- 15 fte) geef je leiding en richting aan de ontwikkeling van de medewerkers. Het binden en boeien van de medewerkers staat hierbij centraal. Je ondersteunt en coacht hen bij hun persoonlijke ontwikkeling en voert gesprekken in het kader van de gesprekscyclus. Je bent sparringpartner voor medewerkers over processen en inhoud, maar vooral over het stimuleren van de professionele ontwikkeling en het eigenaarschap van de medewerkers. Samen creëer je de gewenste cultuur (professionele dienstbaarheid, integraliteit, maatwerk, eigenaarschap en wendbaarheid) waarin er gesproken kan worden over resultaten, houding, gedrag en de kwaliteit van het werk en geeft zelf het goede voorbeeld. Hierbij stuur je op de integraliteit tussen teams, wendbaarheid rondom opgaven en concernbelang in het algemeen.
Daarnaast:
Verantwoordelijkheden
Bij de gemeente Weststellingwerf werk je mét mensen vóór mensen
Werken bij een gemeente suf en saai? Vergeet het maar! De gemeente Weststellingwerf bemoeit zich met de hele lokale samenleving, van afvalcontainer tot zwembad, van thuishulp tot fietspad. Hierdoor werken bij ons veel verschillende mensen met allerlei opleidingen en deskundigheden. We zijn een open organisatie met veel ruimte voor talent en talentontwikkeling.
Het team Publiek en Communicatie is het eerste kanaal voor contact en verbinding met de samenleving. Het team beantwoordt eerstelijns vragen, verricht alle werkzaamheden op het gebied van burgerzaken, geeft communicatieadvies en -ondersteuning aan de organisatie en onderhoudt contact met de dorpen.Je komt te werken in het gemeentehuis van Wolvega op de begane grond. Binnen het team publiek en communicatie heerst een informele sfeer. We werken met elkaar aan een goede dienstverlening richting onze inwoner en proberen deze dienstverlening met elkaar te professionaliseren.
Wat breng je mee?
Jij bent bekend met generalistisch werken en kunt dit toepassen in de aansturing. Je bent betrokken en een verbinder pur sang en mensen willen graag met én voor je werken. Dat realiseer je mede dankzij je onmiskenbare inlevingsvermogen en empathie. Je bent pragmatisch ingesteld en bent in staat ad hoc oplossingen te organiseren. Bij voorkeur heb je ervaring met duaal leiderschap en kun je op verschillende niveaus helder en duidelijk communiceren. Daarnaast heb je:
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox