Gemeente Amsterdam

Teamleider parkeren

Gemeente Amsterdam

De opdracht­omschrijving

Opdrachtomschrijving
De directie Parkeren kent de onderdelen Straatparkeren, Fiets&Garage en Analyse en Ondersteuning. Voor de afdeling Fiets&Garage zoeken we een interim teamleider Beheer & Exploitatie voor de duur van 1 jaar met mogelijk een verlenging. De aanleiding hiervoor is de volgende:• Inhuur is noodzakelijk ter vervanging in verband met ziekte van een teamleider;• De afdeling maakt een ontwikkeling door van uitvoering naar werken volgens het regiemodel waarin de 2 teams (beheer en Exploitatie) nauw moeten samenwerken en daarmee aansturing vanuit één teamleider wenselijk is;• De door ontwikkeling van de afdeling ook meebrengt dat het uiteindelijke organogram nog niet volledig uitgetekend is en daarmee nog flexibiliteit in invulling van posities nodig is en er voor nu de keuze gemaakt is voor een interim teamleider.

Werkzaamheden
De taken van de teamleider Beheer & Exploitatie zijn:

1) Dagelijkse aansturing

a) Verder versterken samenwerken in de keten.

b) Analyse van processen op effectiviteit en efficiency.

c) Verkrijgen van inzicht in de doorlooptijden binnen de primaire processen en begeleiding op verbeterpotentieel.

2) Financiën

a) Budgethouderrol beheer & exploitatie budget

b) Sturing op budgetten en financiële hygiëne

c) Verbeteren samenwerking tussen financiën en lijn

3) Organisatieontwikkeling

a) Vaststellen inrichting, aansluitend op het Veranderverhaal van Fiets&Garage

b) Actief sturen op verandertraject

4) Implementeren beleidsvoorstellen

a) Projectmatige aanpak realiseren nieuw beleid

b) Afstemming met stakeholders

5) Inkoop

a) Samen met inkoopadviseur sturing geven aan nieuwe en lopende aanbestedingen

6) Vastgoed

a) Projectleidersrol Verkooptrajecten van diverse objecten uit onze portfolio

b) Visie op garage en stallingen portfolio ontwikkelen en uitwerken aan de hand van de geldende beleidskaders

Gemeentelijke organisatie
Met ruim 18.000 collega's zorgen we ervoor dat Amsterdam een aantrekkelijke hoofdstad is en blijft. Waar het fijn is om te wonen, te werken en naar school te gaan. Met ruimte voor ondernemers en bezoekers. Werken voor Amsterdam betekent bijdragen aan iets groots. Aan groei, veiligheid, ontwikkeling, gezondheid. Van de stad, van Amsterdammers. Daarmee geven wij Amsterdam door; aan de toekomst, aan volgende generaties. We willen een goede werkgever zijn die ervoor zorgt dat alle collega's zich gezien en gewaardeerd voelen. We koesteren verschillen tussen
collega's, al die verschillen zorgen voor betere resultaten voor onze organisatie én onze stad.
Lees meer over de organisatiestructuur van de gemeente Amsterdam.

De opdrachtgever(s)
We willen een goede werkgever zijn die ervoor zorgt dat alle collega’s zich gezien en gewaardeerd voelen. We koesteren verschillen tussen collega’s, al die verschillen zorgen voor betere resultaten voor onze organisatie én onze stad. We streven daarbij naar een personeelsbestand dat een afspiegeling is van de beroepsbevolking van Amsterdam. Dus wie jij ook bent: bij ons ben je van harte welkom!

Parkeren is in onze stad een politiek gevoelig domein en heeft een grote maatschappelijke impact. Bijna iedereen heeft of krijgt er mee te maken en vindt er wel wat van: te weinig parkeerplekken, te hoge tarieven, een onterechte naheffingsaanslag of een parkeervergunning die niet wordt verleend. Om die redenen kan Parkeren op veel media- en politieke aandacht rekenen. Het bespreken van parkeeronderwerpen in de raad leidt tot menig motie, initiatiefvoorstel en amendement. Bovendien is Parkeren een dynamische, uitdagende en innoverende organisatie. De wereld om ons heen verandert snel en daar moet Parkeren continu op inspelen en meebewegen. Hierbij wordt aangesloten op technologische ontwikkelingen en wordt op een slimme manier gebruik gemaakt van data. Dit doen wij niet alleen, maar in samenwerking met in- en externe partners in de Parkeerketen. Hierbij kun je o.a. denken aan de directies Belastingen, Toezicht en Handhaving Openbare Ruimte, Verkeer en Openbare Ruimte en Dienstverlening maar bijvoorbeeld ook aan partners als NS, ProRail, Pantar en Ajax.

De directie parkeren is verantwoordelijk voor het zo efficiënt mogelijk uitvoeren van de doelstellingen van het bestuur (beleidskaders) bij het exploiteren en beheren van het parkeren en stallen (op straat en in garages, in of ten behoeve van Amsterdam). Hierover legt zij verantwoording af aan het bestuur. De directie Parkeren exploiteert en beheert de garages, terreinen en stallingen binnen de kaders van het beleid. Daarnaast voert zij het parkeerbeleid uit ten aanzien van parkeren in de openbare ruimte. Het college heeft daarbij voor de Directie Parkeren als doel gesteld: het effectief en efficiënt faciliteren van autoparkeren en fiets stallen met een minimale belasting voor de stad.
 

De Eisen

  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare ervaring als sparringpartner op directie- en bestuursniveau en/of heeft hen (strategisch) geadviseerd. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • Eis - Werk- en denkniveau De aangeboden kandidaat beschikt minimaal over een wo werk- en denkniveau. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • Eis - Toevoegen motivatie Geef in maximaal 1 A4 aan waarom uw kandidaat de meest geschikte is voor deze opdracht. Uw motivatie zal worden besproken tijdens het interview, indien de kandidaat hiervoor wordt uitgenodigd.
  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft minimaal 5 jaar aantoonbare ervaring met leidinggeven en verandertrajecten. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • Eis - Verificatie kennis Verificatie van de kennis van de kandidaat.
  • Eis - Beheersing competenties Beheerst de kandidaat de competenties op de bijbehorende niveaus zoals hieronder genoemd.
  • Eis - Draaideurconstructie De aangeboden kandidaat heeft in de afgelopen 2 jaar geen ambtelijke aanstelling gehad bij de gemeente Amsterdam. Let op antwoordmogelijkheden: Ja, kandidaat heeft geen ambtelijke aanstelling gehad in de afgelopen 2 jaar bij de gemeente Amsterdam. Nee, kandidaat heeft wel een ambtelijke aanstelling gehad in de afgelopen 2 jaar bij de gemeente Amsterdam (KO)
  • Eis - Verificatie Ervaring Verificatie van de ervaring van de kandidaat.
  • Referentie U dient minimaal 1 relevante referentie op te geven van de aangeboden kandidaat. Vul in: organisatie naam contactpersoon telefoonnummer contactpersoon. Na afstemming met kandidaat en na het gesprek kan de opdrachtgever besluiten om in contact te treden met de referentie.  Let op: de referentie dient op de hoogte te zijn
  • Beschikbaarheid en tarief kandidaat Een interview maakt deel uit van het selectieproces en de aangeboden kandidaat kan in de evaluatiefase van de offerteaanbiedingen uitgenodigd worden voor een gesprek. Hij of zij dient daarom beschikbaar te zijn voor het interview; Bij gunning is de aangeboden kandidaat direct inzetbaar voor het aantal uren dat vermeld wordt in deze tender; Het uur(tarief) dat u opgeeft is altijd exclusief btw en inclusief alle overige bijkomende kosten (bijvoorbeeld reiskosten). Indien het opgegeven tarief de aangegeven range of het maximumtarief overschrijdt wordt uw offerte terzijde gelegd (knock out).
  • Referentie U dient minimaal 1 relevante referentie op te geven van de aangeboden kandidaat. Vul in: organisatie naam contactpersoon telefoonnummer contactpersoon. Na afstemming met kandidaat en na het gesprek kan de opdrachtgever besluiten om in contact te treden met de referentie.  Let op: de referentie dient op de hoogte te zijn
  • Zzp'er of zzp'er via intermediair De gemeente houdt zich als goed opdrachtgever aan alle wettelijke voorschriften zoals de wet DBA. De opdrachtgever zet deze functie uit als detachering. De aangeboden kandidaat is in dienst van de opdrachtnemer en betreft geen zzp'er of een zzp'er die via een intermediair wordt aangeboden.   Is de door u aangeboden kandidaat in dienst van u en betreft het geen zzp'er? Ja: U bevestigt hierbij dat u geen zzp'er of zzp'er via intermediair aanbiedt Nee: KO
  • Eis - CV toevoegen U voegt het cv toe van de kandidaat. Het cv is opgesteld in het Nederlands en is maximaal 5 A4 groot. Als een cv meer dan 5 A4 omvat worden alleen de eerste 5 A4 meegenomen in de beoordeling. Het cv dient enkel en alleen ter verificatie van de bij de eisen en wensen gegeven antwoorden. Als het cv niet overeenkomt met de door u gegeven antwoorden kan de gemeente Amsterdam besluiten uw offerte af te wijzen.
  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft minimaal 5 jaar ervaring met parkeervastgoed en parkeerexploitaties binnen een gemeentelijke context. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.

De Wensen

  • Wens - Werkervaring  De aangeboden kandidaat aantoonbare ervaring met sturing op proces en werkwijze Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • Informatie Kandidaat Wij willen de onderstaande gegevens van de door u aangeboden kandidaat ontvangen. De gegevens worden onder andere gebruikt voor het uitnodigen van de kandidaat voor een interview en het aanvragen van de VOG indien hij/zij de functie krijgt. Let op! Het verstrekken van onjuiste en/of onvolledige informatie leidt tot vertraging. Gebruik de volledige naam van de kandidaat zoals deze in het paspoort of op de identiteitskaart staat vermeld.   Middels de tab 'Offerte' dient u de naam van de inschrijving te wijzigen, die bovenin wordt weergegeven. Wijzig deze naar: Naam organisatie + naam kandidaat, zodat duidelijk is welke kandidaat het betreft. Dit kan worden gewijzigd aan de hand van het potlood icoon. Gemeente Amsterdam stelt u voor deze aanvraag in staat om maximaal 1 kandidaat aan te bieden. Klik op 'Invullen' en vul aan: Naam kandidaat: Telefoonnummer kandidaat: (privé) e-mailadres van de kandidaat:
  • Toetsing van de competentie: Visie
  • Toetsing van de competentie: Verantwoordelijkheid
  • Toelichting Maximumtarief Het uurtarief voor deze tender bedraagt maximaal € 140,- Het uurtarief (exclusief BTW) dat u opgeeft is inclusief reis- en verblijfkosten en alle overige bijkomende kosten. Indien het opgegeven tarief buiten de aangegeven range valt, wordt uw offerte terzijde gelegd (knock-out). De verdeling van de punten voor de score op tarief wordt als volgt berekend: de inschrijver met het laagste tarief krijgt het maximale aantal punten. De score van de overige offertes wordt gerelateerd aan het laagste tarief op basis van percentuele afwijking.
  • Wens - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare ervaring met het aansturen van uitvoerende teams. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • Wens - Werkervaring De aangeboden kandidaat aantoonbare ervaring van het geven van organisatieadvies Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • Wens - Werkervaring De aangeboden kandidaat aantoonbare ervaring met tot stand brengen van veranderingen in een team. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox