Ministerie van Defensie

Sr. beheerder filenet

Ministerie van Defensie

De opdracht­omschrijving

Opdrachtomschrijving
Jij wordt verantwoordelijk voor het technisch beheer van de applicatie IBM Filenet. Je werkt hierbij binnen een complexe technische ICT-architectuur. Met jouw kennis en kunde automatiseer en verbeter je het beheer van de Defensie omgevingen. Je zorgt dat de beheerdocumentatie op orde is, lost incidenten op, zowel zelfstandig als in teamverband, behandelt klantaanvragen en zorgt voor tijdige realisatie van de opdrachten en helpt junior beheerders in hun ontwikkeling binnen dit vakgebied. De kandidaat komt op de afdeling Enterpise Content Management (ECM) te werken, welke verantwoordelijk is voor het technisch beheer van o.a. Filenet. Je werkt in een uitdagende omgeving samen met een team van beheerders van verschillende niveaus. Naast het uitvoeren van het technisch beheer, werk je ook veel samen met functioneel beheer en ontwikkelaars.

Waar ga je werken?
Je gaat aan de slag binnen de sectie IT Toepassingen, die verantwoordelijk is voor het technisch beheer van alle applicaties en databases binnen Defensie. Niet alleen is de sectie verantwoordelijk voor het dagelijks beheer om de continuïteit te waarborgen en de klanten onbezorgde diensten te verlenen, maar werkt de sectie ook mee aan nieuwe projecten. Dat kan zijn op basis van bestaande technieken maar ook wordt er steeds meer innovatie gepleegd om nieuwe ontwikkelingen binnen te brengen.

Achtergrond opdracht

JIVC is de IT leverancier van Defensie zowel voor de specifieke alsook de generieke IT dienstverlening. Voor het leveren van de verschillende IT diensten worden hoge eisen gesteld aan de beveiligingseisen, standaarden en borging van de wettelijke kaders en regelgeving.

De Eisen

  • Kandidaat heeft minimaal 4 jaar werkervaring met het opstellen van technische documentatie (beheerdocumentatie werkinstructie) (4 jaar)
  • Kandidaat heeft minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring als applicatiebeheerder (5 jaar)
  • Sr. Beheerder Filenet ben je verantwoordelijk voor het beheer op Filenet applicaties.
  • Een interesse in documentatie- en archiefbeheer en je bent bereid hiervoor trainingen/cursussen volgen.
  • Als senior draag je tevens bij in de aansturing van junior beheerders.
  • De kandidaat is in bezit van minimaal een afgeronde MBO niveau 4 opleiding. De kandidaat heeft aantoonbaar Filenet training gevolgd.

De Wensen

  • Kandidaat heeft bij voorkeur werkervaring met het beheer van Windows Servers (minimaal vanaf 2016).
  • Kandidaat heeft bij voorkeur werkervaring van JAVA op OCA niveau.
  • Kandidaat heeft bij voorkeur met werkervaring met Oracle SQL, Oracle DBA of Oracle Developer.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
10 oktober 2025 om 15:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Dit betreft een detacheringsopdracht. Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 15% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox