Provincie Noord-Brabant
max €100 per uur
Noord-Brabant
36 uur per week
04 september 2023
31 december 2023
Wat ga je doen?
In deze functie coördineer en behandel je diverse subsidieregelingen. Indien nodig schakel je een team bij elkaar van subsidiebehandelaars en subsidiemedewerkers om de inrichting en uitvoering van de subsidieregelingen goed af te kunnen ronden. Je coördineert dit proces en onderhoudt je contacten met betrokken collega’s binnen het team subsidies en beleidsmedewerkers. Ongeveer 70% van je tijd ben je hiermee bezig. Daarnaast behandel je subsidiedossiers op een variëteit van beleidsterreinen. Van ontvangst verzoek tot en met het verzenden van het besluit ben je verantwoordelijk voor een correcte afhandeling en je onderhoudt daarvoor contacten met beleidsmedewerkers en zo nodig de subsidieaanvragers over de voortgang en adviseer je waar nodig. In de praktijk ben je ongeveer 30% van de tijd bezig met het beoordelen van en adviseren over subsidiecases.
Je werkzaamheden in deze functie bestaan uit:
Zo maak jij Brabant aantrekkelijker
Samenwerking zowel in- als extern is voor de provincie belangrijk om de doelen te realiseren. De provincie is een netwerkorganisatie waar alle inzet is gericht op het realiseren van de maatschappelijke opgaven. Dat vraagt om integrale en strategische inzet van financierings- en samenwerkingsmogelijkheden die bovendien optimaal zijn afgestemd op de bestuurlijke opgaven en de programma’s. Innovatie in financieringsinstrumenten is daarbij van essentieel belang.
Met wie werk je samen?
Binnen het programma Slimme financiering en participaties bundelt het team Subsidies (ruim 30 fte) de deskundigheid om de beleidsprogramma’s en netwerken goed te adviseren over de meest passende wijze om financieringsinstrumenten in te zetten én te ondersteunen bij de uitvoering van het subsidieproces. Het team ondersteunt de programma’s met het juiste advies en het op juiste gronden en op verantwoorde wijze toekennen van subsidies. Het team is betrokken bij de gehele keten van overweging, inrichting, uitvoering en evaluatie.
Jij bent een echte verbinder en weet met coachende vaardigheden een team om je heen te verzamelen om de uitvoering van diverse subsidieregelingen vorm te geven. Je bent analytisch sterk en gaat nauwkeurig te werk om zo goede adviezen en besluiten op te stellen. Verder ben je je bewust van politiek/bestuurlijke belangen en ben je in staat om hierin passende financieringsinstrumenten te vinden.
Naast de competenties beschik je over de volgende kwaliteiten:
We streven er naar om de gesprekken te houden op 18, 20 en/of 25 juli 2023
Een werkweek van minimaal 32 uur is bespreekbaar. Binnen de provincie werken we zowel op kantoor als vanuit huis. Tijdens de inwerkperiode ben je 4 dagen per week fysiek aanwezig in het provinciehuis. Daarna minimaal 2 dagen per week, in ieder geval op dinsdagen i.v.m. teamoverleg. Het vakgebied is zowel Financieel-Economisch als Juridisch. Bij de provincie gaan we uit van het BYOD (Bring Your Own Device) principe.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox