Nederlandse Spoorwegen
max €98 per uur
Utrecht
36 uur per week
16 oktober 2023
16 april 2024
Dit ga je doen
De Senior Java Developer is verantwoordelijk voor het ontwerpen, ontwikkelen, implementeren en beheren van (high-level) oplossingsrichtingen in lijn met de gebruikerswensen, gestelde beschikbaarheidseisen, beleid, wet- en regelgeving en NS-architectuurkaders. Als senior developer ben je in staat als trekker op te treden in het agile ontwikkelteam. Dat betekent dat je altijd je persoonlijke bijdrage levert en daarnaast ook junior teamleden op sleeptouw neemt. Je schakelt met het hele scrum team en kan daarbij hoofd- en bijzaken scheiden; open en eerlijk geef je feedback over zaken als planningsuitdagingen en coachingvraagstukken van teamleden.
Hier ga je werken
Het cluster Wendbare Logistiek staat aan de lat om ervoor te zorgen dat NS in staat is om elke dag een treindienst op maat te leveren. Daarnaast zijn de speerpunten om operationele collega’s een aantrekkelijk werkpakket en rooster te bieden én om betrouwbare (IT) producten te maken voor eindgebruikers. In samenwerking met IT zorgen wij voor de ontwikkeling en het beheer van complexe, IT-systemen die processen ondersteunen van o.a. de planning en bijsturing voor de domeinen materieel, dienstregeling, treinpersoneel en knoop (materieel opstelterrein). In een notendop zorgen we ervoor dat de treinen goed onderhouden en schoon zijn en op tijd en met voldoende zitplaatsen kunnen rijden. Het domein Knoop & Services houdt zich hoofdzakelijk bezig met alle ICT die nodig is om onze opstelterreinen optimaal te benutten, van planning- tot bijsturingsapplicaties. Team B@K is onderdeel van dit domein en werkt aan een bedrijf kritische applicatie die op alle materieel knooppunten in het land zal worden gebruikt. Het team ontwikkelt een nieuwe be- en bijsturingsapplicatie om de logistieke processen op de materieel opstelterreinen efficiënter en effectiever te kunnen uitvoeren.
Team B@K is onderdeel van een grote keten in het applicatielandschap van NS. Dit betekent dat je veel zult schakelen met andere teams binnen de keten om ervoor te zorgen dat alles werkt zoals nodig. Uiteraard heb je ook veel contact met gebruikers. Binnen het team wordt op de Agile-Scrum manier gewerkt. Dit betekent dat in het werk wat wordt uitgevoerd de klantwaarde centraal staat. Samen met je team heb je als doel om zelf-organiserend en multifunctioneel te zijn. Daarnaast is het wenselijk dat je (regelmatig) beschikbaar kunt zijn buiten kantooruren voor het oplossen van problemen. Met als uiteindelijk doel om een stabiel systeem neer te zetten en nieuwe functionaliteiten te leveren waar de business en gebruikers gelukkig van worden.
Dit zijn de eisen
Op NS kun je rekenen
Werken bij NS betekent dat jij hét verschil kunt maken in de wereld van duurzame mobiliteit. Jij helpt mee om Nederland bereikbaar te houden, voor iedereen. Bij NS krijg je veel vrijheid. We beloven je dat geen dag hetzelfde is. De kernwaarden van NS zijn open en betrouwbaar. Wij gaan voor resultaat en willen vooruit.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox