Gemeente Amersfoort

Senior Functioneel Beheerder Youforce

Gemeente Amersfoort

De opdracht­omschrijving

Opdrachtomschrijving

Opdrachtomschrijving
Gemeente Amersfoort maakt sinds januari 2021 gebruik van EHRM systeem Youforce en is tijdelijk op zoek naar een extra Senior Functioneel beheerder Youforce die onze Functioneel beheerders verder kan opleiden via training on the job.
Je werkt vanuit het domein Bedrijfsvoering samen met Functioneel Beheerders en adviseurs van de afdeling Informatievoorziening. Denk hierbij qua werkzaamheden aan het afhandelen van calls, het inrichten en testen van workflows, realiseren van kleine wijzigingen in Self Services, Beaufort en Gemal en het opstellen van functioneel ontwerpen voor grotere wijzigingen, De focus ligt hierbij op het verder ontwikkelen van de kennis en vaardigheden van de teamleden middels voordoen, samendoen, zelf doen. Je werkt daarbij ook nauw samen met HR beleidsmakers en medewerkers van de afdeling HR Services, die verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de personeels- en salarisadministratie om zo samen te zorgen voor een goede prioritering van alle werkzaamheden en een tevreden klant.  

De opdracht start met 3 of 4 dagen per week, waarbij meerdere dagen op kantoor voor ons belangrijk is. Naarmate het team meer en sneller zelfstandig de werkzaamheden kan oppakken, neemt het aantal dagen per week af naar verwachting.

Kandidaatomschrijving

Kandidaatomschrijving
Wij zoeken een enthousiaste en ervaren HR Youforce Functioneel beheerder met ruime werkervaring. Je beschikt over een HBO werk en denkniveau en bent aantoonbaar op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op het HR-terrein en de mogelijkheden binnen de softwaremodules van Visma|Raet.   
Ervaring en kennis van Youforce modules Beaufort, Self Service en Gemal is vereist en je kunt workflows bouwen en wijzigen in Self Service. Kennis van de modules Verzuimmanagement (Verzuimmodule 2.0) en Werving en selectie (Easycruit) is een pre. 
 
Je communicatieve vaardigheden zijn goed, je kunt andere Functioneel beheerders goed meenemen in wat je doet en hoe je het doet en zorgen voor goede documentatie om de kennisoverdracht te borgen. Daarnaast ben je analytisch, sterk in het doorvragen naar de vraag achter de vraag en heb je ervaring met het vertalen van de gebruikersvraag naar een functioneel ontwerp of opdracht voor een Youforce expert. 
 


Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • werkervaring 1 Je hebt minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring als Youforce Functioneel beheerder met Beaufort, Gemal en Selfservice. (aantoonbaar in de beschrijving van het CV in blauw gearceerd).
  • Werkervaring 2 Gemeentelijke ervaring op gebied van HR-processen en CAO Gemeenten salarisadministratie (aantoonbaar in het CV groen gearceerd)
  • 2 relevante referenties, die de volgende gegevens bevatten: naam referent, functie, organisatie, e-mailadres en/of telefoonnummer.

De Wensen

  • Werkervaring 3 Ervaring met het vertalen van gebruikerswensen naar requirements / functioneel ontwerp (aantoonbaar in het CV in geel gearceerd)
  • Werkervaring 4 Ervaring met Easycruit

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox