
Enexis
geen max tarief
Noord-Brabant
40 uur per week
15 juni 2026
30 oktober 2026
Afdelingsinformatie
Je komt in een team met collega’s van de afdeling BVN, HS & MS Ketenontwikkeling. Hier vorm je een team met collega’s met wie je nauw samenwerkt in een dynamische omgeving. Een supermooie uitdaging waarin jij met jouw energie een verschil kunt maken. Je werkt in een complexe omgeving die veel zelfstandigheid van je vraagt. Maar ook een omgeving waarin iedereen voor elkaar klaarstaat.
Als Senior Business Consultant ga je aan de slag bij een team Business Consultants die verantwoordelijk zijn voor de change van het Bedrijfsvoeringscentrum en de afdeling Kwaliteit & Veiligheid.
Werkzaamheden
De focus ligt op de strategische portfolio review 2027, waarbij het jouw opdracht is om de roadmap te vertalen naar concrete epics. De uitwerking van Lean Business Cases is hierbij een belangrijk onderdeel van je werk, waarbij je input ophaalt bij inhoudelijk experts. In dit proces ben je ook aanspreekpunt voor verschillende stakeholders.
In deze zelfstandige rol wordt verwacht dat initiatief neemt je de organisatiecontext snel doorgrondt, met name op het gebied van System Operations. Je bent in staat om de juiste vragen te stellen om snel tot de kern te komen, zodat je de kennis en expertise van de Product Owners en het team in kan brengen in gesprekken met stakeholders. Je bent een stevige gesprekspartner die op verschillende niveau’s effectief schakelt en verbinding brengt. Daarnaast ben je betrokken bij het neerzetten van enkele afdeling specifieke trajecten.
Als senior business consultant ben je het aanspreekpunt en is het voor jou een vanzelfsprekendheid om vraagstukken binnen de afdeling en afdelingen waarmee nauw wordt samengewerkt verder te structureren.
Eisen
- WO werk- en denkniveau
- Minimaal 10 jaar ervaring met inhoudelijke en conceptuele inrichtingsvraagstukken.
- Aantoonbare ervaring in het vertalen van strategie naar epics
- Affiniteit met de processen en systemen van een netbeheerder.
Wensen
- Kennis en ervaring met System Operatons is een pre
Competenties
Analytisch vermogen, communicatief sterk en daadkracht; jij brengt het mee.
Je bent communicatief sterk, weet hoofd- en bijzaken als geen anders te onderscheiden en je weet de verschillende stakeholders te verbinden op inhoud en resultaat. Jouw geheim? Je ideeën logisch en goed onderbouwen, begrijpen hoe de ander denkt én elke dag aan de slag gaan met passie voor je vak.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox