Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO)

Security Engineer

Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO)

De opdracht­omschrijving

De afdeling ICT-Security is gepositioneerd binnen de afdeling CAS van ICT. De afdeling is verantwoordelijk voor de beveiliging van alle ICT-voorzieningen van DUO. De afdeling bestaat uit een aantal teams, waaronder het IAM team: Identity & Access Management. Dit team zorgt voor alles rondom autorisaties en autorisatiebeheer, de uitgifte van PKI-certificaten en het automatiseren van beveiligingsprocessen. Daarnaast is een deel van het team ingezet op de uitgifte van autorisaties, tokens en certificaten aan zakelijke klanten.

Autorisatiebeheer binnen DUO heeft in de afgelopen jaren een behoorlijke verandering meegemaakt met de introductie van RBAC. Het IAM team heeft daarbij een verandering van werk gezien naar (ook) functioneel beheer van de IGA tool. Daarnaast gaat er op korte termijn een groot programma lopen rondom PAM/Secretmanagement. De hoeveelheid werk daardoor maakt de inzet van een extra Security Engineer met IAM-kennis noodzakelijk.

De Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO) voor studenten en scholieren verstrekt studiefinanciering, erkent diploma's en organiseert examens. Voor verdere informatie zie www.duo.nl

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • Ervaring met IAM en RBAC (minimaal 2 jaar).
  • HBO-werk- en denkniveau.
  • Ervaring als (operationeel) Security Engineer.

De Wensen

  • Flexibel.
  • Klantgericht.
  • Stressbestendig.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
20 mei 2026 om 22:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 10% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox