RSD Kromme Rijn Heuvelrug
max €100 per uur
Utrecht
16 uur per week
17 mei 2024
17 maart 2025
Opdracht
Als adviseur facilitair maak je deel uit van de unit FIF (Financien, Informatiemanagement & Facilitair). Het team bestaat naast jou uit een groep enthousiaste collega’s die professioneel samenwerken, elkaar steunen en van elkaar leren. De adviseur facilitair werkt op het snijvlak tussen de primaire processen en bedrijfsvoering.
Wij zien jou als Facilitaire regievoerder. Jij bent iemand die de wensen van onze medewerkers en management kan vertalen. Ook zet je het om in actie en zet je alles in beweging. We werken vanuit een Front- en Backoffice organisatie. In de kantooromgeving van de RSD KRH werken medewerkers van de organisatie en externe huurders. Je bent mede het visitekaartje van de organisatie. Een klantgerichte houding is dan ook essentieel.
De RSD heeft de processen rond inkoop, aanbesteding en contractbeheer organisatie- breed ingevoerd. Jij hebt een voortrekkersrol als regisseur en adviseur facilitair. Ervaring met inkoop en contract management is derhalve gewenst naast dat je een facilitair hart hebt. Een nieuwe uitdaging ligt op het gebied van cybersecurity. Onder regie van de team coördinator IM ben je mede verantwoordelijk voor de (verdere) uitwerking en implementatie van het (cyber)securitybeleid. Affiniteit met ICT en automatisering is daarom een vereiste.
Regisseur facilitair, huisvesting en cybersecurity
Inkoop, aanbesteding en contractbeheer
Competenties
Samenwerken | Netwerken | Initiatief | Klantgericht | Resultaatgericht | Betrokken | Enthousiast
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: in overleg.
Is hybride werken mogelijk: ja
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox