Gemeente Amsterdam

Regievoerder tunnel technisch projecten

Gemeente Amsterdam

De opdracht­omschrijving

Opdrachtomschrijving

Als Regievoerder tunnel technisch projecten geef je inhoudelijk en functioneel sturing aan diverse wijzigingstrajecten en tunnelprojecten. Dit kunnen technische adviezen zijn als beheerder aan tafel bij een projectorganistatie welke verantwoordelijk is voor de renovatie van de tunnels of zelfstandig binnen de beheerorganistatie. Hier zal de focus liggen op het doorvoeren van wijzigingen, zowel procesmatig in de sfeer van protocollen en procedures als technisch bijvoorbeeld bij kleine en middelgrote vervangingen van tunnelinstallaties. Dit betreffen incidentele werkzaamheden waar specifieke kennis voor nodig is. Na implementatie en uitwerking zal het vaste team de vergaarde kennis in beheer nemen.

De opdracht heeft een looptijd van een jaar voor 24 uur per week. Periodiek vinden er evaluatiemomenten plaats van de voortgang van de resultaatsafspraken en wordt de voortgang gerapporteerd aan de manager uitvoering. De Regievoerder heeft te maken met de volgende stakeholders: managementteam tunnels, tunnelbeheerder, manager uitvoering, assetmanager, overige medewerkers TBO en onderhoud/uitvoer partijen.


Werkzaamheden

Diverse tunnelprojecten, zoals:

  • Project portofoosn: PvE/specs t.b.v. inkoop ( Q4-2023);
  • Veiligheidsonderbouwing bij gesloten tunnel/open uitrit AAT (Q4-2023);
  • Brandcompartimentering DG1: ontwerp, inkoopstrategie, contractstukken (Q4-2024)
  • Preventie MRT: kostenraming en besluitvorming MT (Q4-2024);
  • Dynamisch Naslagwerk PHT, plus meerwerk simulatoren IJT, SDT, MRT (Q4-2023);
  • Automatische filemanagementsysteem: FD gereed, overleg met VRI/VIS (Q4-2023);
  • Opslag CCTV-beelden wegtunnels: low-budget oplossing uitwerken (Q4 2023);
  • Vernieuwen bmi ILT: verkennen huidige situatie t.b.v. budgetaanvraag (Q4-2024);
  • Ondersteuning ventilatie PHT i.r.t. faaldefinitie (Q4-2023).


Gemeentelijke organisatie
Met ruim 18.000 collega's zorgen we ervoor dat Amsterdam een aantrekkelijke hoofdstad is en blijft. Waar het fijn is om te wonen, te werken en naar school te gaan. Met ruimte voor ondernemers en bezoekers. Werken voor Amsterdam betekent bijdragen aan iets groots. Aan groei, veiligheid, ontwikkeling, gezondheid. Van de stad, van Amsterdammers. Daarmee geven wij Amsterdam door; aan de toekomst, aan volgende generaties. We willen een goede werkgever zijn die ervoor zorgt dat alle collega's zich gezien en gewaardeerd voelen. We koesteren verschillen tussen
collega's, al die verschillen zorgen voor betere resultaten voor onze organisatie én onze stad.
Lees meer over de organisatiestructuur van de gemeente Amsterdam.

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft minimaal 5 jaar ervaring bij een assetmanagementorganisatie. Dit dient duidelijk geel gemarkeerd in het cv te staan.
  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft minimaal 10 jaar ervaring op het gebied van Projectleiding in de Infra. Dit dient duidelijk geel gemarkeerd in het cv te staan.
  • Eis - Opleiding De aangeboden kandidaat is in het bezit van een erkende hbo- of wo-diploma die aansluit bij de functie; bij voorkeur Electrotechniek, Werktuigbouwkunde Civieletechniek of Technische bedrijfskunde. Dit dient duidelijk geel gemarkeerd in het cv te staan. Let op! De kandidaat moet het document meenemen naar het interview zodat de opdrachtgever kan controleren of deze voldoet. Indien het document niet aanwezig is of niet voldoet wordt het gesprek beëindigd en de offerte ter zijde gelegd.
  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft minimaal 5 jaar ervaring bij een grote gemeente (G4) in Nederland. Dit dient duidelijk geel gemarkeerd in het cv te staan.
  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft minimaal 10 jaar ervaring op het gebied van Tunnel Technische Installaties. Dit dient duidelijk geel gemarkeerd in het cv te staan.

De Wensen

  • Wens - Toevoegen motivatie De aangeboden kandidaat geeft in maximaal 1 A4 aan waarom hij/zij de meest geschikte kandidaat is  voor deze opdracht en de mate waarin hij/zij voldoet aan de volgende competenties: Analytisch; Punctueel; Communicatief; Resultaatgericht .   De motivatie zal worden besproken tijdens het interview, indien de kandidaat hiervoor wordt uitgenodigd.
  • Wens - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft ervaring op het gebied van ontwerpprocessen en systems engineering. Dit dient duidelijk geel gemarkeerd in het cv te staan.
  • Wens - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft minimaal 5 jaar ervaring bij Gemeente Amsterdam . Dit dient duidelijk geel gemarkeerd in het cv te staan.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox