gemeente Purmerend
geen max tarief
Noord-Holland
24 uur per week
19 september 2025
31 december 2026
Organisatie
Gemeente Purmerend is volop in beweging. De laatste jaren zijn we succesvol veranderd naar een energieke organisatie met volop mogelijkheden. Wij werken volgens de “Purmerendse manier”, onze inwoners staan centraal. Dat betekent dat we bij alles wat we doen onszelf de vraag stellen; wat is hiervan de bijdrage aan de inwoners of bedrijven van Purmerend? Het betekent ook dat we denken in kansen en mogelijkheden. Creativiteit, een informele aanpak en in verbinding staan met de omgeving vinden we belangrijk.
Opdracht
We gaan onze medewerkers laten werken in MS Teams. De bestanden moeten worden gemigreerd van de fileserver naar M365. De projectleider zal met het migratieteam de organisatie ondersteunen om de bestanden te analyseren, classificeren en te migreren. De projectleider organiseert in samenwerking met het programma de adoptie, communicatie en fysieke uitrol van nieuwe hardware. Je ondersteund functioneel beheer en informatiebeheer gedurende deze transitie. Als projectleider zorg je ervoor dat de voortgang van het project geborgd is en dit periodiek kan rapporteren.
Competenties
- Communicatief vaardig
- Gedreven en Enthousiast
- Motivator
- Planning en Risicobeheersing
- Analytisch vermogen
Benodigd aantal professionals
1
CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do - Vrij.
We werken waar nodig voor het resultaat voor de stad. Dit kan op locatie zijn en betekent ook dat thuiswerken mogelijk is wanneer het werk dit toelaat.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox