Regio FoodValley
max €100 per uur
Noord-Holland
16 uur per week
01 mei 2024
01 maart 2025
Welkom bij Regio Foodvalley. Een samenwerkingsverband tussen overheid, onderwijs en ondernemers. Samen met al deze partners werken wij elke dag aan onze missie: samen de topregio te zijn op het gebied van onze belangrijkste specialisme Agrifood. En samen een duurzame en aantrekkelijke regio te zijn én te blijven voor ondernemers en inwoners. Een omgeving waar het goed wonen, werken en ondernemen is. We leveren een bijdrage aan de transitie naar een duurzaam voedselsysteem. Een systeem waarin gezond en duurzaam (geproduceerd) voedsel voor iedereen bereikbaar is.
Regio Foodvalley staat aan de vooravond van ingrijpende veranderingen. Zowel op het gebied van de toekomst van het landelijk gebied als een grote schaalsprong in woningbouw, bereikbaarheid, economie en leefomgeving. Bij ons komt alles samen en hebben we het hardnekkige voornemen om te zorgen voor een aantrekkelijk leefbaar stedelijk gebied, dichtbij goed ontsloten groene uitloopgebieden zoals natuur en agrarisch cultuurlandschap. In het agrarisch gebied is volop ruimte voor ondernemerschap en eigenheid, ook al ziet dat er in de toekomst vaak anders uit dan we gewend zijn. De acht gemeenten van Regio Foodvalley werken hierin volop samen met ministeries, provincies, waterschappen en marktpartijen.
Sinds 2019 hebben we in Regio Foodvalley een netwerk en lerende omgeving voor Circulaire Economie opgericht met bedrijven, onderwijsinstellingen en overheid. We noemen dit het Living Lab Regio Foodvalley Circulair. Binnen dit Living Lab wordt op verschillende thema’s (waaronder bouw, voedsel, industrie, waterstof en meetbaarheid) in de vorm van Communities of Practice en bijeenkomsten ingezet op kennisdeling, inspiratie en ketenprojecten. Meer informatie vind u op www.regiofoodvalleycirculair.nl. We zijn als organisator van dit Living Lab Circulair een kleine, enthousiaste en actieve club. We werken met een programmamanager en verschillende thematrekkers, een communicatiespecialist en een verbinder die ondernemers en onderwijs verbindt. Dit wordt aangestuurd door een klein bestuur dat ook triple-helix is samengesteld. Binnen dit programmateam zoeken we ondersteuning voor een aantal taken. Het gaat om 8 tot 16 uur per week, bij voorkeur flexibel in te zetten gedurende de week. De ondersteuning is voornamelijk voor de programmamanager, maar er wordt ook nauw samengewerkt met de andere leden van het programmateam en de partners van het Living Lab Circulair (o.a. de gemeenten).
Verantwoordelijkheden
De taken van de ondersteuner betreffen de volgende zaken:
De kandidaat is inzetbaar vanaf 1 mei 2024 tot en met 28 februari 2025 voor 8 tot 16 uur per week. De inhuuropdracht kan optioneel worden verlengd. De startdatum is onder voorbehoud van een tijdige afronding van de Offerteprocedure. Dit kan ook betekenen dat de startdatum van de opdracht zal moeten worden opgeschoven. Aan de vermelde startdatum in de Offerteaanvraag kunnen zodoende geen rechten worden ontleend.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox