Gemeente Tholen

Projectleider

Gemeente Tholen

De opdracht­omschrijving

2 Projectleiders Informatievoorziening voor de regionale samenwerking 

  24 uur per week voor de duur van 7 maanden  

“Een enthousiaste resultaatgerichte en verbindende collega die zorgt dat onze ambities ten aanzien van regionale samenwerking op informatievoorziening een stap verder brengt” 

Opdracht 

Als Informatievoorziening (IV) projectleider ben je verantwoordelijk voor de realisatie van diverse IV projecten. Concrete projecten die nu projectleiding vragen zijn onder andere het uitbrengen van een advies over beveiligd mailen, inclusief de implementatie daarvan en de begeleiding en inkoop van een oplossing voor e-mailarchivering. Daarnaast spelen er concrete vragen ten aanzien van klantgeleiding bij de deelnemers. Gedurende de periode kunnen daar projecten bij komen, maar ook af gaan.  

 

Wat ga je doen?  

Je start met het maken van projectplannen waarin de doelstellingen worden uitgewerkt. Je rapporteert aan het regionale IV-team, dit team bestaat uit adviseurs van de deelnemers. De werkgroep die je per project gaat leiden bestaat uit medewerkers met kennis en ervaring met betrekking tot techniek en beheer. Je bouwt slagvaardig een netwerk en je beschikt over een gezonde dosis creativiteit. 

  • Je draagt zorg voor het opstellen van een projectplan en de uitvoering hiervan met de actieve inbreng van je teamleden.  

  • Je zorgt voor de uitvoering van de projecten waarbij invulling wordt gegeven aan de functionele wensen en behoeften. Je bent nadrukkelijk niet alleen procesbegeleider maar adviseert daar waar nodig en draagt inhoudelijk bij in de op te leveren producten. 

  • Je neemt waar nodig deel aan diverse periodieke inhoudelijke overleggen. 

 

Vereisten 

  • Een afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau; 

  • Aantoonbare werkervaring als projectleider op het gebied van informatievoorziening; 

  • Een afgeronde opleiding/cursus op gebied van projectmanagement; 

  • Aantoonbare werkervaring met vergelijkbare projecten op het gebied van informatievoorziening (benoem duidelijke voorbeelden in het cv). 

Competenties 

  • Pro-actief 

  • Communicatief sterk 

  • Verbindend 

  • Planmatig 

  • Energievol en enthousiast 

  • Denken in mogelijkheden 

 

Planning 

Het is gewenst dat je vanaf 2 september beschikbaar bent voor 24 uur. Er is flexibiliteit in de startdatum en eventuele beperktere beschikbaarheid in de eerste weken van de opdracht. De selectiegesprekken vinden plaats op woensdag 21 augustus in de ochtend. 

 

De Eisen

  • Aantoonbare werkervaring met vergelijkbare projecten op het gebied van informatievoorziening (benoem duidelijke voorbeelden in het cv)
  • In verband met de wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (DBA) kan, vanwege de aard van de opdracht, deze opdracht niet ingevuld worden door een ZZP’er. Geïnteresseerde ZZP’ers kunnen zich uitsluitend in loondienst laten detacheren via een bureau. Doorleenconstructies (met een modelovereenkomst) zijn daarbij niet toegestaan. Met uw inschrijving verklaart u dat uw kandidaat in loondienst gedetacheerd wordt.
  • Kandidaat voldoet aan de in de functiebeschrijving genoemde opleidingseisen. Dit moet blijken uit de CV. - Een afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau; - Aantoonbare werkervaring als projectleider op het gebied van informatievoorziening; - Een afgeronde opleiding/cursus op gebied van projectmanagement; - Aantoonbare werkervaring met vergelijkbare projecten op het gebied van informatievoorziening (benoem duidelijke voorbeelden in het cv).

De Wensen

  • Kandidaat is resultaatgericht. Dit wordt getoetst in een persoonlijk gesprek.
  • Kandidaat beschikt over politieke en bestuurlijk sensitiviteit. Dit wordt getoetst in een persoonlijk gesprek.
  • Kandidaat beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Dit wordt getoetst in een persoonlijk gesprek.
  • Is kandidaat/bent u beschikbaar voor 24 uur per week zoals in de aanvraag is aangegeven?
  • Kandidaat past binnen het team. Dit wordt getoetst in een persoonlijk gesprek.
  • Kandidaat kan zowel zelfstandig als in teamverband werken. Dit kan worden getoetst in een persoonlijk gesprek.
  • Is kandidaat in staat op de in de aanvraag genoemde startdatum (2 september 2024) te starten met de opdracht?

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox