
Rijkswaterstaat (RWS)
max €115 per uur
Zuid-Holland
36 uur per week
01 juli 2026
30 juni 2027
Project Van Brienenoordbrug
De bereikbaarheid van de Rotterdamse regio is van zeer groot belang voor de economie. De Van Brienenoordbrug in de A16 vervult een essentiële schakel in de ring rond Rotterdam. Dagelijks maken 260.000 motorvoertuigen gebruik van deze verbinding.
De Van Brienenoordbrug bestaat uit een oostelijk deel uit de jaren ’60 en een westelijk deel uit de jaren ’90. Van het westelijk deel zal de boogbrug vervangen worden door een nieuwe boogbrug, waarbij de constructies als geheel worden in- en uitgevaren. Het beweegbare deel west blijft behouden maar wordt gerenoveerd. De verwijderde westelijke boogbrug wordt gerenoveerd en gebruikt om te oostelijke boogbrug te vervangen. Het beweegbare deel oost bestaat uit twee basculebruggen die vervangen worden.
De huidige planning is dat in 2029 de beweegbare delen oost vervangen worden, in 2030 de boogbrug west en in 2032 de boogbrug oost.
Voor contract 1 en 4 loopt momenteel een aanbestedingsprocedure. Voor contract 2 wordt deze procedure gestart na de zomervakantie en voor contract 3 in de loop van 2027.
Taakbeschrijving
De werkzaamheden van de projectadviseur integrale veiligheid zullen in grote lijnen bestaan uit:
Opdrachtomschrijving
De hiervoor beschreven taken moeten leiden de het volgende doelen:
Voornamelijk regio Rotterdam en deels Utrecht
Over de klant:
Rijkswaterstaat
Rijkswaterstaat is de uitvoeringsorganisatie van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en werkt dagelijks aan een veilig, leefbaar en bereikbaar Nederland.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox