Sociale Verzekeringsbank

Proces analist

Sociale Verzekeringsbank

De opdracht­omschrijving

Drie redenen waarom dit jouw opdracht is
Je benadert details vanuit verschillende invalshoeken.
Je vertaalt de impact van veranderingen door naar de processen.
Je neemt je collega’s mee in jouw kennis en ervaring en je werkt samen aan een doel

Jij doet het
Als Proces Analist bij de directie Dienstverlening Zorg en Welzijn (DZW) zorg je dat procesdocumentatie voor Persoonsgebonden Budget (pgb) actueel, duidelijk en makkelijk te vinden is voor iedereen in de organisatie. Je vindt het leuk om complexe informatie terug te brengen tot de kern en dit begrijpelijk te maken voor iedereen.

Samen met jouw team neem jij de verantwoordelijkheid voor passende oplossingen, en herken je samenhang en knelpunten. Vanuit overzicht en samenhang analyseer je vraagstukken en behoeftes van de business en zorgt ervoor dat de benodigde veranderingen in processen en werkwijzen goed worden verwerkt. Je sluit hierbij aan bij de bestaande conventies en werkwijzen van de DZW-organisatie.

Je hebt kennis van BPMN en Bizzdesign en beschik je over de juiste vaardigheden om deze kennis over te dragen aan je collega’s door middel van -maatwerk- training en coaching.

Jij bent het (eisen)
Je bent een ervaren Proces Analist en weet processen goed te analyseren, te verbeteren en duidelijk te documenteren. Hoofd- en bijzaken kun je goed scheiden en bij uiteenlopende wensen weet jij structuur aan te brengen.

Jouw kennis breng jij graag over op anderen. Je zorgt dat je altijd goed op de hoogte bent van de ontwikkelingen binnen de organisatie. Je begrijpt hoe belangrijk multidisciplinair samenwerken is en schakelt vanzelfsprekend met stakeholders binnen de organisatie om de juiste kennis te verzamelen en deze om te zetten in de gewenste documentatie.

Je bewaakt standaarden en best practices en draagt bij aan een uniforme inrichting van Bizzdesign. Daarnaast ben je sterk in schriftelijke communicatie, een kei in plannen en sta je open voor feedback.

De Eisen

  • Je bent een ervaren Proces Analist en weet processen goed te analyseren, te verbeteren en duidelijk te documenteren. Hoofd- en bijzaken kun je goed scheiden en bij uiteenlopende wensen weet jij structuur aan te brengen.
  • Je hebt hbo werk- en denkniveau.
  • Ervaring met procesanalyse en procesverbetering binnen een overheidsorganisatie of vergelijkbare context.
  • Ervaring met het modelleren en documenteren van processen volgens BPMN.
  • Ervaring met het overbrengen van jouw kennis op anderen.
  • Voldoende ervaring met Bizzdesign om deze kennis goed over te kunnen brengen.
  • Uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden.
  • Het vermogen om wendbaar te zijn.
  • Humor, relativeringsvermogen en plezier in samenwerken.

De Wensen

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
19 augustus 2026 om 15:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Dit betreft een detacheringsopdracht. Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 15% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox