Gemeente Nijmegen
max €75 per uur
Gelderland
36 uur per week
01 juni 2024
31 mei 2025
De gemeente Nijmegen opent vanaf 1 juni 2024 een tijdelijke gemeentelijke opvang (TGO) in Nijmegen Noord voor 400 asielzoekers. De opvang van vluchtelingen in de gemeente Nijmegen is georganiseerd in samenwerking met het COA, diverse maatschappelijke organisaties, lokale vrijwilligersorganisaties en meerdere andere partners en instanties. Samen zorgen we ervoor dat de bewoners zich veilig en welkom voelen en bieden we een tijdelijke woonplek. Als onderdeel van het team op locatie zijn we op zoek naar operationeel coördinatoren.
Als operationeel coördinator ben je een spin in het web op locatie en een echte verbinder. Je bent verantwoordelijk voor de veiligheid en de dagelijkse gang van zaken van de bewoners, het personeel en de omgeving. Je stuurt het operationele personeel aan en zorgt ervoor dat zij hun taken nauwgezet uitvoeren. Tijdens je shift ben je veel op de vloer aan het werk, daarnaast leidt je de briefings, sluit je aan bij diverse overleggen, en neemt geheel de regie in escalatie of crisis. Tijdens nachtdiensten draag je bovendien de verantwoordelijkheid voor het beantwoorden van zorgvragen van bewoners en het afhandelen van kleine incidenten. Over het algemeen verbind je leefbaarheid en veiligheidsvraagstukken en komt met passende oplossingen door goed op de hoogte te zijn van wat er allemaal speelt op locatie.
Flexibiliteit is essentieel binnen jouw rol. Je wordt 24/7 ingeroosterd in wisselende diensten: dag-, avond-, nachtdiensten, ook in de weekenden en tijdens de feestdagen. Als onderdeel van het team zorg je ervoor dat jullie een gezicht naar buiten hebben en stem je onderling af. Je draagt zorgvuldig over naar collega’s en locatiemanager.
Buiten reguliere kantooruren neem je de rol van plaatsvervangend locatiemanager op je en ben je verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van de opvanglocatie.
Verantwoordelijkheden
De kandidaat is flexibel inzetbaar vanaf 01-06-2024 tot en met 31-05-2025 voor 36 uur per week. De inhuuropdracht kan optioneel worden verlengd met 4 x 3 maanden. De startdatum is onder voorbehoud van een tijdige afronding van de Offerteprocedure. Dit kan ook betekenen dat de startdatum van de opdracht zal moeten worden opgeschoven. Aan de vermelde startdatum in de Offerteaanvraag kunnen zodoende geen rechten worden ontleend.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox