Gemeente Amersfoort
max €145 per uur
Utrecht
32 uur per week
01 juli 2020
31 december 2020
Om deze ambities te realiseren is intensievere strategische sturing en de inrichting van portfoliomanagement noodzakelijk. Ook vraagt dit om een bundeling van I-expertise, denken en werken vanuit een CIO-office en een herkenbare ‘change/run’ organisatie. We zijn op zoek naar een Kwartiermaker CIO die de komende tijd deze onderwerpen, gebaseerd op een onderzoeksrapport van bureau PBLQ verder gaat verkennen, uitwerken en voorstellen doet aan het directieteam van de gemeente.
In de huidige situatie is het geheel van de informatievoorziening gespreid over drie organisatieonderdelen: Archief Eemland (AE); Informatiebeheer binnen de afdeling Interne Dienstverlening en Advies (IDA) en de afdeling IT Dienstverlening en Advies (ITDA). In elk organisatieonderdeel zijn zowel ‘change als run’ taken ondergebracht.
De opdrachtformulering:
Als Kwartiermaker CIO houd jij je enerzijds bezig met kaders en richtlijnen (en het toezicht daarop) en anderzijds de sturing op veranderingen en strategische ontwikkelingen zoals hierboven beschreven. Je bent in staat om het totaal van de informatievoorziening te overzien, doen we de juiste dingen en doen we de dingen juist? Jouw opdrachtgever is de directie en je wordt rechtstreeks onder de directie gepositioneerd. In het veranderproces werk je nadrukkelijk samen met de afdelingsmanagers van de huidige IV afdelingen (ITDA, IDA en AE).
LET OP!
In het kader van gelijke kansen en het voorkomen van manipulatieve inschrijvingen, waarbij een inschrijver veel verschillende cv’s indient en zo kan sturen op wie in de top komen, mag een inschrijver maximaal 1 offerte/kandidaat aanbieden. Bij meer dan 1 aangeboden offerte/kandidaat zal alleen de eerst binnengekomen aanbieding meedingen naar de opdracht.
Urenregistratie/facturatie
De gewerkte uren dienen te worden geregistreerd via de inhuurdesk van de Gemeente Amersfoort en na akkoord van de inhurende manager kan er via Mijn inhuurdesk op Gemeenteamersfoorthuurtin.nl een factuur digitaal worden verzonden aan de gemeente.
We zoeken een Kwartiermaker CIO die enerzijds een verbinder is, relaties weet te leggen en veel affiniteit heeft met de business, maar anderzijds ook niet bang is grenzen te stellen en duidelijke keuzes te maken (voor de gewenste nieuwe organisatie). Je denkt vanuit klantwaarde en je bent altijd op zoek naar het continue verbetervermogen in de organisatie. Bestuur, management en organisatie zien jou als een stevige sparringpartner om de IV- ambities en doelstellingen te realiseren. Je weet hen vanuit natuurlijk gezag te overtuigen. Je geeft richting, weet draagvlak te creëren voor de door jou uitgezette koers en je bent een goede gesprekspartner voor de informatiemanagers die binnen de domeinen de inhoudelijke I-opgaves verder vormgeven. Je beschikt daarnaast ook over uitstekende leiderschapskwaliteiten en communicatieve vaardigheden.
Kortom: je bent een stevige en onafhankelijk denkende sparringpartner die bestuur, directie en management gevraagd en ongevraagd adviseert over doelmatigheid en doeltreffendheid op het gehele IV vakgebied.
Met de top 3 kandidaten wordt een interview gevoerd. De gesprekken zullen plaatsvinden op maandag 8 juni 2020 tussen 13:00 en 17:00 uur en zullen afhankelijk van de omstandigheden in relatie tot beperkende maatregelen vanwege Corona digitaal plaatsvinden (via Skype of MS Teams)
In de gesprekken vindt een beoordeling plaats op:
functie gerelateerde competenties;
ervaring en ervaringsvelden van de kandidaat;
gunningscriteria
De selectiegesprekken maken deel uit van de gunningswaardering.
Gemiddeld 32 uur per week (maandag t/m vrijdag in overleg)
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox