IJsselgemeenten

Kwaliteitsmedewerker Schuldhulpverlening

IJsselgemeenten

De opdracht­omschrijving

Opdrachtomschrijving

Het doel is te komen tot kwaliteitsverbetering op het gebied van schuldhulpverlening en ondersteuning te bieden bij bezwaar- en beroepszaken.

De opdracht bestaat enerzijds uit het neerzetten van een inhoudelijk fundament op het gebied van kwaliteitsmeting en kwaliteitsborging. Hierbij valt te denken aan het vaststellen van kwaliteitsnormen, het opzetten van kwaliteitsmetingen, het inrichten van Kic en het nemen van steekproeven. Vanzelfsprekend is het analyseren van de uitkomsten van de steekproeven en op basis hiervan een plan van aanpak maken is tevens onderdeel van de opdracht. Daarnaast wordt inhoudelijke advisering in de volle breedte verwacht, waarbij beleid, cijfermatige verantwoording  en efficiënte en effectieve inrichting van de werkprocessen worden meegenomen.

Naast kwaliteitsverbetering op inhoud, dient ook het team verder te professionaliseren. Hiervoor is coaching op houding en gedrag essentieel. Met name samenwerken en communicatie dienen verder verbeterd te worden.

In deze opdracht voer je een combinatie van diverse rollen uit:

1.       Kwaliteitsmedewerker: Je analyseert het huidige kwaliteitsniveau en zorgt voor bevordering en inrichting ten behoeve van bewaking van de kwaliteit.  

2.       Coach: Je tilt de medewerkers naar een hoger plan. Je coacht op inhoud, maar ook op houding en gedrag. Je bevordert de samenwerking, zowel intern als met externen, zoals ketenpartners.

3.       Sparringpartner: Je bent sparringpartner op diverse niveaus, dus zowel voor medewerkers, senior medewerker en unithoofd.

Op dit moment wordt de kwaliteit van schuldhulpverlening niet getoetst. Middels deze opdracht willen we een stevig fundament neerzetten, dat als basis kan dienen voor degene die straks deze werkzaamheden uit zal gaan voeren. Mogelijk zal het inwerken ook onderdeel van de opdracht worden. 

Kandidaatomschrijving

We zoeken iemand met ruime werkervaring – minimaal 5 jaar- in schuldhulpverlening. Iemand die ervaring heeft als schuldhulpverlener, kwaliteitsmedewerker maar ook als coach. Dus iemand die ervaring heeft vanuit de verschillende rollen. Naast specialistische kennis zijn aanvullende competenties essentieel, zoals procesdenken, verbinden, coachen, samenwerken en het beheersen van uitstekende communicatieve vaardigheden.

Tot slot dient de kandidaat een gedegen kennis te hebben van Stratech.

Interviewplanning

Het verificatiegesprek vindt plaats op maandag 6 december 2021.

 

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • 2 relevante referenties, die de volgende gegevens bevatten: naam referent, functie, organisatie, e-mailadres en/of telefoonnummer.
  • De kandidaat heeft kennis van systemen, zoals Stratech en Kic.
  • De kandidaat heeft een minimaal HBO werk- en denkniveau.
  • De kandidaat beschikt over uitstekende coachings-vaardigheden.
  • De kandidaat heeft aantoonbare werkervaring als kwaliteitsmedewerker bij een gemeente.
  • De kandidaat heeft aantoonbare werkervaring met gemeentelijke schuldhulpverlening van minimaal 5 jaar.

De Wensen

  • Interview
  • De kandidaat heeft recente gemeentelijke werkervaring.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox