Nederlandse Spoorwegen

Junior it engineer expert

Nederlandse Spoorwegen

De opdracht­omschrijving

Dit ga je doen

Jij werkt samen met een team van collega’s aan de implementatie van InFor LN om deze geheel volgens plan te verlopen verlopen. Betekent dat we enige tijd beide applicaties BAAN en InFor LN naast elkaar operationeel moeten houden”. In jouw rol als IT Engineer Expert ben je samen met Functioneel, - Applicatiebeheer verantwoordelijk voor de implementatie van InFor LN. InFor LN is de vervanger van de applicatie BAAN welke wordt gebruikt in Treinmodernisering Haarlem en het Componentenbedrijf Berkel-Enschot. Jij zorgt er samen met je collega’s voor dat de implementatie goed verloopt.

Dankzij jouw positieve mindset en skills als teamspeler ben jij van onschatbare waarde bij het:

  • Meewerken aan de vervanging van BAAN4 in InFor LN;
  • Gebruikers optimaal te laten werken met InFor LN;
  • Beheren van de applicatie;
  • Te komen tot juiste besluiten over het aanbrengen van wijzigingen of vernieuwingen in de applicatie;
  • Testwerkzaamheden te faciliteren en te ondersteunen;
  • Zorg te dragen dat de gewenste verandering op een vlekkeloze wijze in de organisatie wordt doorgevoerd.

Hier ga je werken

Je gaat werken in ons modern opgezet het NS Componentenbedrijf te Berkel-Enschot. Ruim 1000 collega’s houden zich dagelijks, in opdracht van NS, bezig met revisie, ombouw en modernisering van treinen, draai- en wielstellen, het herstellen van bots- en brandschade en worden er onderdelen geproduceerd.

Als je na 1 jaar in dienst komt zijn dit de arbeidsvoorwaarden

Werken bij NS betekent dat jij het verschil kunt maken in de dynamische wereld van duurzame mobiliteit. Jij helpt mee om Nederland bereikbaar te houden, voor iedereen. Bij NS krijg je veel vrijheid. De mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen zijn groot. We beloven je dat geen dag hetzelfde is. En als één van de mooiste werkgevers van Nederland hebben we nog meer te bieden. Voor deze functie is dit onder andere: 

  • Een salaris tussen €4.429,81 bruto per maand (o.b.v. 36-urige werkweek).  
  • Een 36-urige werkweek.   
  • 144 uur wettelijk verlof (o.b.v. een fulltime dienstverband) + extra verlof afhankelijk van leeftijd (minimaal een week).  
  • De mogelijkheid om 3 christelijke feestdagen om te ruilen voor 3 niet-christelijke feestdagen.  
  • 3% eindejaarsuitkering, 8% vakantietoeslag en een uitstekende pensioenregeling.   
  • Je treinreizen in de 2e klas zijn gratis; in de 1e klas reizen kan tegen een kleine eigen bijdrage.  
  • Je gezin reist gratis in de daluren.  
  • Korting op Europese treinreizen zodra je 1 jaar bij NS in dienst bent. 
  • Professionele ontwikkelingsmogelijkheden.  
  • Een keuzeplan met o.a. fietsenplan, extra pensioenopbouw of extra vakantiedagen. 

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • Je beschikt over ervaring met ERP/CRM systemen. Noem voorbeelden van deze systemen.
  • Je beschikt over maximaal 2 jaar werkervaring richting IT.
  • Je beschikt over ervaring met development en data automatisering.
  • Je hebt een uitstekende beheersing (zowel mondeling als schriftelijk) van de Nederlandse taal.
  • Je beschikt over aanpassingsvermogen en kan makkelijk gebruikersgericht werken.
  • Je beschikt over minimaal een hbo werk- en denkniveau, bij voorkeur een opleiding richting ICT.
  • Jouw uurtarief voldoet aan de volgende voorwaarden: 1) Jouw uurtarief is niet hoger dan het maximaal all-in uurtarief wat is vastgesteld voor deze aanvraag. Jouw tarief is een maximaal all-in uurtarief en is inclusief o.a. reiskosten, faciliteiten, eventuele vergoedingen en de fee(s) voor onze contractmanager FastFlex, excl. btw. Het tarief weegt mee in het selectieproces. 2) De bemiddelingsfee (voor bemiddelingspartijen van zzp’ers of van kandidaten die in loondienst zijn bij een andere partij dan de aanbieder) voor deze aanbieding is niet hoger dan € 6,00 per gewerkt uur. Indien niet van toepassing kies 'ja'. 3) Je gaat ermee akkoord dat er gedurende de looptijd van deze opdracht, tot een maximum van 24 maanden, geen indexatie van het uurtarief zal plaatsvinden. 4) Houdt er rekening mee dat de fee van €0,40 per uur per 1 juli 2024 wordt verhoogd naar €0,42. De fee in geval van een fee overeenkomst à €0,25 blijft ongewijzigd.

De Wensen

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
24 juni 2025 om 07:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 10% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox