
Het Kadaster
max €110 per uur
Gelderland
36 uur per week
05 juni 2026
31 december 2026
Kadaster
Het Kadaster registreert en verstrekt gegevens over de ligging van vastgoed in Nederland en de daarmee samenhangende rechten, zoals eigendom en hypotheek. Als zelfstandig bestuursorgaan is dat onze wettelijke taak. Onze gegevens bieden houvast bij het onderzoeken van maatschappelijke vraagstukken, of het nu gaat om de beste route voor een nieuwe snelweg, actuele ontwikkelingen op de woningmarkt of het in beeld brengen van leegstand.
Opdracht
De IT Regie Adviseur/ Changemanager realiseert in korte tijd de inrichting van een IT-regie, service governance en begeleidt tegelijkertijd een organisatie brede verandering naar service- georiënteerd en gericht werken. Hierbij worden bewezen methodieken zoals SIAM, ITIL en Agile toegepast, ondersteund door ITSM-tooling. De opdracht levert een werkend fundament op voor structurele verbetering van de IT-ondersteuning binnen het Kadaster en versterkt de sturing in een complexe en veranderende organisatie.
Hierin heeft de IT Regie Adviseur/ Changemanager primair als opdracht om:
Voor deze opdracht zijn we op zoek naar een senior professional met ervaring op het gebied van:
Belangrijkste technieken, methoden en tools
De belangrijkste taken en verantwoordelijkheden zijn
De juiste IT Regie Adviseur en Changemanager krijgt voor de uitoefening van zijn rol onderstaande taken en verantwoordelijkheden mee;
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox